İzmir Nakliyat

İzmir Nakliyat

İzmir nakliyat, nakliyatın doğru yöntemi ve aşamaları konusunda yurttaşları bilgilendirmeyi amaç edinir. Sağlıklı bilgi ile sağlıklı karar vermenize katkı sunmayı hedefler.
Öncelikle gerçek ve dolandırıcı ya da korsan olmayan firma konusunda evden eve İzmir sayfamızda gerekli bilgilendirmeyi sunduk. Reel firma ile irtibat kurduğunuz andan itibaren Nakliyat İzmir aşamalarının nasıl olması gerektiğini burada sunacağız.

İzmir Nakliyat Bilgi

Firmanızın yasal bir firma olduğundan emin olduktan sonra ilk yapılması gereken şey uzman incelemesi,  ekspertiz istemektir. Yurttaş  ekspertiz olmadan asla fiyat konuşmamalıdır. Zira ekspertiz raporu, taşınmanın nereden nereye, hangi yöntemlerle yapılacağını kararlaştırır. Ne kadar eşya olduğunu tespit eder. Taşınacak evin konumunu, kat sayısını, taşınma mesafesini, yeni evin konumunu, kat sayısını inceler, rapor eder. Hangi elemanlarla, hangi yöntemler ile nasıl taşınma olacağını belirler. Firmanın ciddiyeti bu uzman raporunda ortaya çıkar.
Taşınacak ev ve yeni evin uzman incelemesinden sonra ortaya çıkan rapora göre firma fiyat teklifi sunacaktır.

Güvenli İzmir Taşımacılık

Taşımacılık İzmir doğru nakliyat yönteminin ikinci aşaması yurttaşın taşınmanın hangi yöntemler ile yapılacağı konusunda bilgilendirme ve onayına sunmadır. Asansörlü taşınma mı olacak, ne zaman nasıl yapılacak, hangi ekip ve ekipmanlar kullanılacak tüm bilgiler yurttaşa sunulur. Yurttaş ikna olursa üçüncü aşamaya geçilir.
İzmir nakliyatın üçüncü aşaması, fiyat teklifi sunma aşamasıdır. Yurttaşa sunulan fiyat üzerinden karşılıklı uzlaşma sağlanma aşamasıdır.

Sözleşmeli İzmir Nakliye

İzmir nakliye fiyatında uzlaşma sağlandıktan sonra dördüncü aşamaya geçilir. Dördüncü aşama sözleşme aşamasıdır. Firma tüm taahhütlerini, sorumluluklarını, yükümlülüklerini, güvencelerini yazılı bir hukuksal metin ile vatandaşın onayına ve imzasına sunar. Bu metinde taşınacak yurttaşın da hak ve yükümlülükleri belirlenir. Sözleşme de uyuşma sağlandıktan sonra taraflar imzalarlar.  Sözleşmenin bir nüshası yurttaş da bir diğer nüshası da ilgili firma da kalır. Bu sözleşme aynı zaman da karşılıklı hak ve yükümlülüklerin hukuksal güvencesidir.
Sözleşme sonrasında beşinci aşama sigortalama aşamasıdır. Eşyalar, henüz yerinde iken, mutlaka tespit edilip sigortalanmalıdır. Sigorta günümüz dünyasının vazgeçilmezidir. Sigortasız eşyanın olası kaza veya kayıp durumunda hukuksal sorumluluğunun belirlenmesidir, tespit edilmesidir.
Sigortalama sonrasında altıncı aşama nakliyatın başladığı aşamadır. Nakliyat, sözleşme de belirleyen usuller ile yapılır. Mobilya, beyaz eşya, kıymetli eşya, elektronik eşya, tekstil eşyası, halı, kilim, perde ve benzeri nasıl ve hangi yöntemler ile belirlenmiş ise o yöntemler ile paketlenir.
İzmir nakliyatta paketleme sonrası yedinci aşama eşyaların araca taşınmasıdır. Yüksek katlar da ise yöntem asansördür. Asansör ile eşyalar nakliyat aracına indirilir. Araçta uygun yöntem ile yerleştirilir.

İzmir taşımacılıkta sekizinci aşama,  yeni eve eşyaların sözleşme kurallarındaki gibi taşınmasıdır.  Yeni evin temizlenmesidir. Mobilyaların yerleştirilmesidir. Monte edilmesidir. Beyaz eşyaların kurulup çalışır halde onaylatılmasıdır. Tüm eşyalar yerleştirildikten sonra atıkların toplanmasıdır. Yurttaşın onayını aldıktan sonra İzmir nakliyat en son aşama olarak helalleşmedir.

Kurumsal İzmir Nakliyat

İnternet sitelerinde veya sokaklarda gördüğünüz firmaların belki onda biri bile kurumsal değildir. Bu doğal olarak kurumsal İzmir nakliyat nasıl bulurum sorusunu akla getiriyor. İletişim bilgilerimizden bize ulaştığınızda veya ofisimize geldiğinizde tüm kurumsal belgelerimizi, kurumsal çalışan personelimizi, kurumsal taşıma araçlarımızı bulabilir, görebilir, inceleyebilirsiniz.


 


 

İzmir Nakliyat