İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat

 İzmir asansörlü nakliyat, taşımacılık devriminin şehrimizde gerçekleşme yolu yöntemidir. Asansör pahalı teknolojidir. Her firmada yoktur. Personeli de profesyoneldir. Rastgele kullanım olmaz. Asansörü olmayan şirketler asansörü başka şirketlerden kiralamakta bunu sizden alacağı ücrete yansıtmaktadırlar. “Asansör pahalı” diyerek sizden kat be kat fazlası ile tahsil etmektedirler.

Bazıları da “ne gerek var asansöre” diyerek, eşyanızı apartman boşluklarına çarpa çarpa omuzunda, sırtında indirmeyi tercih etmektedirler. İzmir asansörlü nakliyat, asansörün ihtiyaç olduğu yerde, ihtiyaca göre hidrolik ya da mekanik asansör kurulumu yapılarak gerçekleştirilir. Ekonomik kazancı, zaman kazancı, eşya güvenliği kazancı, ses ve çevre kirliliğine karşı kazancı maksimumdur. İzmir asansörlü nakliyat fiyatları, nasıl yapıldığına dair daha detaylı bilgiyi devamında bulabilirsiniz.

Asansörlü Nakliye Nedir?

Asansörlü nakliyat: eşyaların sınıfına uygun, özgün, eşyaya özel paketlenmesi sonrası, paketlenen eşyanın nakliyat asansörü ile taşınacak araca, güvenli indirilmesidir. Taşındığı yerde ise; nakil aracındaki eşyaları, asansör aracılığı ile oturulacak eve nakleme yöntemidir asansörlü nakliyat. İzmir asansörlü nakliyat, özel asansörü ile İzmir'de hizmet sunan profosyonel firmadır.

20. kata kadar uzanan 300 kg yük taşıyabilen son model asansörümüz hizmetinizdedir.

Evim yüksek katta diye artık dert etmeyiniz. Eşyalarınızn kırılması, dökülmesi veya parçalanması kaygısı yaşamayınız. Onca eşya ne zaman taşınacak diye zaman kaybı korkusuna kapılmayınız. Çünkü,  izmir asansörlü nakiyat var.

Asansörlü Taşımacılık

Teknik çalışma, yaşam ve iş koşullarını kolaytırır. İnsan, kaba gücü yerine beynini kullanmayı, araçlarla iş yapmayı öğrendiği ve geliştirdiği kadar teknik düzeyini geliştirir.  Modern insan kavramı birazda teknik kuallanımı ile alakalı şekillenir.

Asansör tam da bu anlamda nakliyat sektöründe devrimdir. İnsanlar sırtlarında taşıdıkları buzdolabı, çamaşır makinası, mobilya gibi hayli ağır eşyaları asansör ile taşımaya başladılar.

Profosyonelleşme tekniği nasıl kulladığımız ile alakalı. Hala da buzdolabı, çamaşır makinası, mobilya veya diğer taşınacak eşyayı elemanlarına sırtında taşıtan firmalar yok değil. Bu başlı başına elemana eziyet. Tekniği kullanmayan, profosyonelleşmeyen firmalar bu anlamda kendi elemanlarına bir tür eziyetli iş yaptırıyorlar. İzmir asansörlü nakliyat personelinin işini kolaylaştırdı.

Sorun sadece elemana eziyet değil. Asansör öncesi taşınma göz önüne getirldiğinde; insan sırtına yüklenen eşyaların merdiven aralıklarında kapılarda, oraya buraya çarpa çarpa ne hale geldiğini de acı tecrübelerle anımsamamak mümkün değil bu tecrülerden ders çıkardık.

Sırtında yük çeken elemanın çektiği eziyete mi üzülmeli, merdiven boşluklarında kapı aralıklarında harap olan eşyaya mı üzelmeli, her çarpmada boyası, badanası, sıvası dökülen binaya mı üzülmeli, saatlerce geçen zamana mı üzülmeli... Asansörsüz nakliyat üzüntü veren sıkıntılı eziyetli bir nakliyattır. Bu eziyete son verdik, sıkıntıya çözüm geliştirdik.

Asansörsüz taşımada istatislik tutulsaydı; Türkiye genelinde şu tablo net olarak görülebilirdi. Kaç insan sırtında yük taşırken belinden, omzundan, kolundan oldu? Ağır sağlık problemi yaşadı? Kaç televizyon, buzdolabı, bilgisayar, mobilya parçalandı merdiven boşluklarında...?  Kaç binaın boyası badanası harap oldu asansör taşımada? İzmir asansörlü nakliyat ile çok kısa zamanda yapılacak nakliyat işin de kaç saatlik zaman kaybı oldu? İzmir asansörlü nakliyat bu nedenle sektöründe devrim yaptı.

Güvenli Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü taşımacılık öncesi çok şey vardı.

Özellikle yüksek binalardan, dar merdivenlerden eşya taşımak eziyetti.

Teknoloji insanoğlunun hayatını kolaylaştıran en temel becerilerindendir.

Asansörde taşımayı veya nakliyatı o kadar kolaylaştırdı ki, asansörlü nakliyat diye bir sektör oluştu.

Asansörlü nakliyatın avantajları sıralamak ile tabiki bitmez.

Öncelikle eşyaları korur. Daha sonra binayı korur.

Eşya taşımasında merdiven boşluklarında olası kazalrın oluşması en baştan engellenir.

Zaman kazandırır asansörlü nakliyat.

Çevre sakinlerinin rahatsız olmasını engeller.

Ses kirliliğinin önüne geçer.

Binada ve eşyalarda kırık dökük olmasının önüne geçer asansörlü nakliyat.

İşler çok hızlı olduğundan emek ve zaman israfını önler.

Profesyonel Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat İzmir ile eşyalarınız güvenliğini de sağlar.

Bina içine veya bina dışına taşınan ya da yerleştirilen eşyaların kapılardan sığar mı sığmaz mı derdini ortadan karldırır.

Bina asansörünün kullanılmasına gerek kalmaz.

Taşınma gayet hızlı ve güvenli yapıldığından stresi ortadan kaldırır, huzurlu ve güvenli taşınmayı sağlar.

Sektör sürekli yenileniyor. Çağ hız çağı. Hızlı hareket edenlerin kazandığı çağ. Çağdışı yöntemler zaman kabıdır., israftır, zaradır, ziyandır. Sizde taşınırken çağdışı yöntemlerle taşınarak zaman kaybına, emek zaman israfına, ekonomik zarar uğramamak için asansörlü nakliyatı tercih ediniz. İzmir şehir içinde veya cıvarında ise taşınmanız profosyonel elemanı, modern yeni asansörü, güçlü teknik donanımı ile hizmetinizde olan İzmir asansörlü nakliyat olsun taşınma  firmanız.


 

İzmir Asansörlü Nakliyat