İzmir Ucuz Ev Taşıma

İzmir Ucuz Ev Taşıma

İzmir ucuz ev taşıma da ki ucuzluk nedir ne anlama gelir? 400 TL, 500 TL ye İzmir ucuz ev taşıma reklamını her yer de duyarsınız. Görürsünüz. Okursunuz. Nasıl oluyor da, 300 TL ye, 350 TL ye ev taşınıyor? Bu rakamlar neye göre nasıl oluşuyor? Bu işin odası, sendikası, derneği, denetleyeni yok mu? 2000 TL ye de ev taşıyan var 250 TL ye de ev taşıyan var? Bu çok ciddi bir fiyat farkı değil mi?

İzmir ucuz ev taşımada bu denli afaki fiyat farkı ciddi tartışmaları da tetikliyor. Aşırı yokluğun, yoksulluğun sonucu, evini taşıyacak vatandaş için 10 TL dahi ciddi önem arz eder iken neden ucuz ev taşıyorsun diye tabi ki sormuyor. Hatta daha ucuz olmaz mı diye pazarlık yapıyor. Bu ihtiyaç halidir. Taşınmadan artırdığını belki evinin yiyeceğine, içeceğine, faturasına verecektir. Bu denli ihtiyaçlı insan kitlesi oluşturulunca elbette, İzmir ucuz ev taşıma talebi, isteği de yoğunlaşıyor. Daha ucuza, daha, daha ucuza der iken, kayıt dışı, haksız rekabet ortamı doğuyor. Bu iyi mi? Tercih edilir mi?

İzmir ucuz ev taşıma diye reklam yapan, sitesinde etiket oluşturan şahıslar, firmalar ya da grupların yasal firma olduğundan emin iseniz, araçlarının kendilerine ait olduğunu biliyorsanız, personellerinin sigortalı çalıştığının farkında iseniz, elbette sözleşme ve nakliyat sigortası dahilinde taşınma işleminizi yapabilirsiniz. Islak imzalı, hukuksal nakliyat sözleşmesi ve nakliyat sigortası yapmayan firmalara karşı da uyanık, duyarlı ve bilinçli olunuz. İyi niyetli olmayan bir durum var demektir. Nakliyat firması neden nakliyat sözleşmesi imzalamaz? Bu işten dolayı hukuki sorumluluk almamak için. Hukuki sorumluluktan kaçan birilerine, evinizi, eşyanızı teslim edebilecek güveni siz taşır mısınız? Bu güveni duymanızı tavsiye etmeyiz. Zira eşyanız kaybolduğunda, kırıldığında, taşınma esnasında, onlardan kaynaklı durumlardan dolayı hasar aldığında ne yapacaksınız? Bu zararı, km telafi edecektir? Siz eşyanızı taşıtmak mı, çöpe mi atmak istiyorsunuz? Bu tür sigortasız, sözleşmesiz, güvencesiz İzmir ucuz ev taşımalar genelde çöpte biter. Bu çok sık yaşanan tecrübe ve deneyimdir.

İzmir ucuz ev nakliye olabilir. Zaman zaman, zarı da göze alarak, firmalar kampanyalar yapabilir. Bizim firmamız da kimileyin, İzmir ucuz ev taşıma kampanyaları yapmaktadır. Bazen sezon sonu bazen başka zamanlarda bu tür indirimler düzenliyoruz. Bizim ile irtibata geçtiğinizde daha detaylı kampanya bilgilerimizi alabilirsiniz.

 


 

İzmir Ucuz Ev Taşıma