Evden Eve İzmir

Evden Eve İzmir

Evden eve İzmir için Siz, siteden bu firmaya ulaşırsınız. Sizin ile anlaşır ön ödeme alır. Bir daha o telefona o kişiye ulaşamazsınız. Sanal evden eve İzmir ile sizi dolandırmıştır. Geçmiş olsun. Çok sık yaşanan bir durumdur. Sanal evden eve İzmir, reel evden eve İzmir nasıl anlaşılır? Öncelikle kimseye site üzerinden evden eve İzmir için ön ödeme yapmayınız. Bunu hiçbir yasal iyi niyetli firma yapmaz. Sanal evden eve İzmir firmasına vergi kaydını, mali kimliğini sorunuz. Fiyat vermesini isteyiniz. Sizden, eviniz, eşyanız, gideceğiniz yeri etüt etmeden fiyat veriyorsa, sanal olduğunu düşünebilirsiniz. Patentini, logosunu, sigortalı personeli sorunuz. Sözleşme ve sigorta yapıp yapmadığını sorunuz. Ofislerini görmekte ısrarcı olunuz. Sözleşmesiz, sigortasız kesinlikle evden eve İzmir taşıması yaptırmayacağınızı ifade ettiğinizde zaten durumu anlayacaksınız. Sizin oyuna gelmeyeceğinizi anladıklarında kendileri de evden eve İzmir için deşifre olmak istemeyecekler sizin ile uğraşmayacaklardır.

Taşıma yükümlülüğünü yaptığı sözleşme ile kabul eden firmanın nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortalayarak, güvenlikli ve modern teknik yöntem ve uzman kadrosunun çalışması ile ev araçlarınızın taşınmasına kısaca evden eve İzmir denmektedir.

Evden Eve İzmir Dikkat

Evden eve İzmir derken neyi söz konusu ediyoruz? Google’da aylık araması yaklaşık araması 40 bin civarında olan bir kelime söz konusu olan. Bunun anlamı şu, yurttaşların internet ortamını nakliyat için çok çok yoğun kullanmaktalar. Bu neden ile de  internet üzerinden sağlıklı doğru sonuçlara ulaşmak için vatandaşı bilgilendirme gereği zorunluluk olmuştur. Zira onlarca sanal firma, çok çeşitli yöntemler ile yurttaşlarımızı dolandırmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de dolandırıcılığın bin bir türü uygulanmaktadır. Bilgilenmek, bilinçli aramak, doğruyu bulmak için önemlidir. Zira Google gibi büyük arama motorları da olmayan sahte, dolandırıcı firmalara karşı oldukça yoğun mücadele etmektedirler.
Arama motorlarında arattığımızda karşımıza çıkan firmaların sitelerinde yer alan bilgilerin doğru olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Gerçek firma veya sanal firma arasındaki farkı algılamamız mümkün müdür?

Gerçek Evden Eve İzmir

Öncelikle guvenli evden eve İzmir diye arattığımızda, karşımıza çıkan nakliyat firmalarının sitelerinde nelere dikkat edeceğimizi bilmek durumundayız. İlk aramamız gereken husus firmanın sabit adresidir. Sabit telefonudur. Sabit faks numarasıdır. Firmanın sitesinde sabit telefon yok ise, bu firmanın sanal olma ihtimali yüksektir. Sabit numara var ise bu numarayı arayıp test etmek, doğru mu yanlış mı diye kontrol etmek gerekir.
Evden eve İzmir kelimesinde üstte çıkan siteleri incelerken dikkat edeceğimiz başka diğer önemli husus firmanın logosudur. Logonun tescilli olup olmadığına bakmak gerekir. Zira tescilli firmalar, tescilli olduklarını, tescil ikonu ile mutlaka belirtirler. Tescilli olmayan her firma sitesi şaibelidir denemez ama şüphelidir denebilir. Zira tescil bir firma için öncelikle ismine ve markasına sahip çıkma olayıdır. Bu isim ve markanın sorumluluğunu üstlenmedir. Bu nedenle bu sitelerinde marka tescil ikonu aranmalıdır.
Nakliyat sitelerinin sanal mı gerçek mi olduğunu algılamamızı sağlayacak bir başka yasal belge firmanın ticari sicilidir. Firma sitesinde ticari sicilini yayınlamıyorsa, bu başlı başına düşündürücüdür. Reel ve profesyonel ticari firmalar, sitelerinde ticari sicil kayıtlarını ziyaretçilere sunarlar. Bu yasal olarak da anlamlıdır. Güven vericidir. Ticari sicil kaydı olan firmanın realitesi sadece aktif mi değil mi diye tartışılabilir.
Evden eve İzmir sitelerin sanal mı gerçek mi olduğunu anlamamızı sağlayacak diğer bir yöntem de, sitede firmanın yetki belgelerini yayınlayıp yayınlamadığına bakmaktır. Yetki belgesi olan firmalar, sitelerinde yetki belgelerini yayınlarlar. Bu güven veridir. Yetki belgesi olmayan firmalarınsa sitelerinde yayınlayacak belgeleri olmaz. Yetki belgesi olmayan firma zaten yasal olarak sıkıntılıdır. Yetki belgesi olmayan firma nakliyat yapmaya yetkili değildir. Bu firmaların iş yapması da yasal değildir. Nihayetinde korsan firmalar olarak tanımlanırlar ve yasa dışı yöntemlerle iş yaparlar.

Evden Eve İzmir Bilgi

  • Sigortalı evden eve İzmir taşıma firması tüzel kişilikli firma ise,
  • Kendi personel haklarını koruyan firma ise,
  • İlgili bakanlıktan gerekli taşıma belgelerine sahip ise,
  • Tüm nakliyat araçlarına kendi logosu ve iletişim bilgilerini giydirmiş ise,
  • Sözleşme ve taşıma sigortası yapıyor ise,
  • Ödemelerinizi faturalandırıyor ise bu firmanın bilgileri doğru bilgilerdir.

Arama motorlarında karşınıza çıkan firmalar konusunda daha fazla doğru bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan telefon veya mail ile firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.


 

Evden Eve İzmir