İzmir Nakliyat Paketleme

İzmir Nakliyat Paketleme

Biz paketleme işini tamamen işe, eşyaya özel, malzeme ve yöntem ile yapıyoruz. Bizim için eşya insanlarımızın geleneksel söylemi ile “emanettir”. Emaneti korumaya almak paketleme yöntemi ile alakalıdır elbette.

Bir ev taşınır iken, paketlemenin nasıl yapılacağı aslında en başında, eşyaları inceleyen personel tarafından, ev sahibine sunulur. Bu sunuma da bağlı kalınır. Televizyonun, tekstil, giyim eşyalarının, diğer tekstil ürünlerinizin, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası gibi beyaz eşyanın her biri ayrı ayrı kağıt ve koliler ile kendine has hassasiyet ile paketlenir ya da koli yapılır. Bu profesyonel taşıma, nakliyat firmaları için geçerlidir. Amatör yada yasal olmayan firmalar, genelde siz toplayın biz taşıyalım derler. Ev sahibin paketleme malzemesi nereden olacak. Televizyonu, buzdolabını, çamaşır makinasını, bilgisayarı ya da cam avizeleri nasıl paketleyecek? Bu paketlemeyi nerden, nasıl bilecek? “Eşyalarınızı siz paketleyin demek, eşyalarınızın nakliyat esnasında başına gelecek herhangi hasardan, ziyandan, kazadan biz sorumlu değiliz” demektir. Siz, ev taşıtan, eşya sahibi olarak bunu kabul etmeyiniz. Asla akıbeti ne olacağı belli olmayan şekilde eşyalarınızı yola çıkarmayınız. Elbette eşyalarınızı önemsiyorsanız, bu yazdıklarımızın ve uyarımızın önemi ve değeri olabilir.

Paketleme olayında, amaç eşyayı sabitlemek, dış hasara karşı korumak, olası dış darbelere karşı da, darbe önleyici önlem almaktır. Hem sabitlemek, stop önlemi almak hem de darbe önleyici tedbiri almak işin en önemli hassas kısmını çözmek demektir. Bu da malzeme de özellik, paketlemede işi bilen profesyonellik gerektirir.

Biz firma İzmir evden eve nakliyat firması olarak işimize başlamadan önce, eşyaları etüt eder, fiyat teklifi sunar, anlaşırsak, anlaşma yaparız. Tüm malzemelerinize göre de paketleme ve koli getiririz. Koli ve paketleme eşyanın darbe alamsını önler, hareket etmesini önler. Tüm güvenliğini sağlar.


 

İzmir Nakliyat Paketleme

 

 

İzmir Nakliyat Paketleme

 

 

İzmir Nakliyat Paketleme

 

 

İzmir Nakliyat Paketleme

 

 

İzmir Nakliyat Paketleme