İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

15 milyonluk şehrin istanbul nakliyat yapmanın, taşınmasının sorumluluğu oldukça yüksektir. İstanbul'da hayat bir başkadır. Taşınma da bu şehirde başka bir şeydir. Edebiyatın sanatın sinamanın kaynağıdır istanbul'a taşınmak, İstanbul'dan taşınmak. Filmlerimizn abartı olazsa yarısı İstanbul'a taşınma görüntüleri ile başlar. Üstü açık kamyonda eşyalar, kadınlar, çocuklar, şaşkın bakışlarla Boğaz köprüsünde görülürler. Hüzün de vardır o gözlerde, heyacan da, korku da, sevinç de...

İstabul nakliyat bu şehrin taşınmasında doğdu, yoğruldu, büyüdü, profosyonelleşti. İstanbul nakliyat film sahnelerindeki o çocuk bakışlarının korkusuna, kaygısına, çaresizliğine daima sadık kaldı. Nakliyatta, göçte, ev taşımada insanlar yanıltılmamalı, kandırılmamalı, dolandırılmamalı...

Bu şehirde günlük binlerce insan taşınmakta. Aileler iş nedeniyle taşınmakta. Öğrenciler taşınmakta. Memurlar taşınmakta. Askerler taşınmakta. Şehiriçinde taşınanlar. Şehirden taşınanlar. şehire taşınanlar... Hal böle olunca istanbul taşınma sektörü büyük bir rant oluşturmakta. Bu ranttan nemalanan korsanlar köşe başlarını tutmakta. Kene gibi yapışmakta İstanbul'luların yakasına.

İstanbul Nakliyat Firmalarında Aranan Özellikler

İstanbu şehir içinde taşınıyor olabilirsniz. İstanbula başka bir şehirden taşınıyor olabilirsiniz. İstanbul'dan başka bir şehre taşınıyor olabilirsiniz.

Öncelikle bilmeniz gereken İstanbul nakliyat firmalarının temel özellikleridir. Taşınma işlemini yapacağınız firma yasal bir firma mı? Firmanın yasal olup olmadığını bilmek zorundasınız. yasal olmayan firmaya canınızı malınızı teslim etmek istemiyorsanız bunu  öğrenmeniz gerek. Firmanın yasal olup olmadığını öğrenmek çok kolay vergi levhasını, vergi numarasını görmeniz yeterli. Yasal olmayan firmalr korsandır. Ucuz fiyat numarası ile yanıltırlar. Sonuç genelde hüsrandır.

İstanbul taşınmada yanılmamak için firmanın vergi levhası yanında bilmeniz ve öğrenmeniz gereken İstanbul nakliyat firmasının taşıma yetki belgeleri var mı? Belgesiz çalışan firmalrda korsandır. Çünkü taşıma yetkisi olmayan araçlar ve taşıma yetkisi ve yeterliliği olmayan şöförler ile nakliyat yapıyorlar demektir. Yasadışı çalışyolar anlamına gelir bu. Bu korsanlığa izin verip vermemek sizin elinizde.

İstanbul nakliye ihtiaycınızda taşıma yapacak firmanın elemanları sigortalımı bakmalısınız ve bundan emin olmalısınız. Sigortasız eleman çalıştırmak, insan haklarına aykırıdır. Kamudan çalmaktır. Çalışan insnaların emeklerinden çalmak ve hırsızlamaktır. Emek korsanlığıdır. Bu korsanlığa ve haksızlığa alet olmayın. Bu korsanlığın şehrimizde yaşamasına fırsat vermeyin. Sigortasız eleman çalıştıranlara İstanbul nakliyat işi yaptırmayın. Hem kendi güvenliğinız hemde şehrimizn güvenliği içi dikkatli olunuz. bu tarz çalışan korsan firmalra nakliyat sonrası eşyasını kaptırmıştır. Nakliayt sonrası kayıp, kırık eşyanın sorumluluğu bulacak hiç kimse ortada olmaaycaktır. Bir daha o firmaya ulaşmanız mümkün değildir. Ulaşsanızda taşınmayı bu firmaya yaptırdığınızı ıspatlamanız münkün değildir.

Yurttaşlık sorumluluğu gereği İstanbul nakliyat korsan firmalara karşı vatandaşlarımızı daima bilgilendirir.

İstanbul nakliyatın tüzel kişiliği, vergi levhası, çalışan personelin sgk sı , taşımada yetki belgeleri tüm yurttaşlara açıktır.

İstanbul Nakliyat Güvenlik

Öncelikle ekspertizlebaşlar güvenlik. Güvenilir firma ekspertiz yapamdan fiyat vermez. İstanbul nakliyat ekspertiz yapamdan fiyat sunmaz. Ekspertiz sonrası fiyat teklifiniz sunar ve asla fiyat teklifi ile tekrar oynamaz.Değiştirmez.

Güvenilir olmayan firmalar telefonda fiyat sunar önce. Bu fiyat düşüktür. Ucuzdur. Piyasanın altındadır. Bu fiyata taşınmayı başlatmaya ikna eder. Taşınma sonrası fiyat kalemleri artmaya başlar. Yüksek kat fiaytı artırır. Eşya fazlalığı fiyatı artırır. Gereksiz gerekçelerle fiaytınız katlanmaya başlar. İş başlamıştır ve geri dönemezsiniz lanet ederek taşınma devam eder ama iş burada bitmez. Bir yandna da eşyalrınız kırılıp dökülmeye sürüklenmeye başlar. Tüm amatörlüklerin deney tahtası gibi yaşarsınız nakliyatı. Değerli eşyalrınız gözden kaybolabilir. Siz değerli eşyalrınızn kaybolmasını ispatlayamazsınız.

İstanbul taşımacılık fiyat güvenliği önemlidir. Fiyat bir kere verilir sözleşme ile sabitlenir. Sözleşme yapmayan firmaların fiyatına aldanmayınız.

İstanbul nakliyatın asıl güvenliği sigortadır. Sigortasız taşınma işine asla girmeyiz. Günde onalrca kazanın hırsızlığın, korsanlığın olduğu bu şehirde sigortasız eşya taşınmaz. Firmamız bu riske ne sizin adınıza ne de kendi adına girer. Sigortasız eşya taşımaı ret eder.

Ekspertiz ve fiyatta anlaşma sonrası sigortalama işlemini yapr sonrasında eşya taşınma süreci başlatır İstanbul nakliyat.

İstanbul nakliyat için başka bir güvenlik konsu eşyalrın paketlenmesidir. Her eşya özgülünde ve özelinde özel bir paketleme malzemesi ile paketlenir. Beyaz eşya ayrı, elektronik eşy aayrı, mobilya ayrı ayrı paketlenir. Darbelere karşı stop önlem alınır. Bu ek güvenliktir.

İstanbul nakliyatın güvenlik tedbirlerinden bir diğeri de asansörlü nakliyattır. Doğru, güvenli paketlenen eşya asansörle nakliye aracına indirilir. Bölece hiç bir yere çarpmamsı, düşmemesi sağlanır. En hassas eşyanız dahi zarar görmez. istanbul nakliyat bu nedenle de güvenlidir.

İstanbul nakliyatın yol güvenliği temel tedbirlerindendir. Tüm araçalrımızn ve araç kullanıcılarımızn yetki belgesi mevcuttur. Tüm trafik kurlalarına uygun araç kullanırlar.

Tüm araçlarımız teknik takip altındadır. Güvenlik donanımı tamdır.

İstanbul nakliyat taşınma sonrası yerleştirme, montaj işindede uzman kadro ile çalışır. Mobilya montajını mobilya uzmanı personel yapar. Elektronik eşyalrı elektronikçi personel kurar, çalıştırır teslim eder. Amatörlüğe yer de mahal de vermez.

Siz memnun olmadan tamam demeden İstanbul nakliyat, iş teslimi yapmaz. Siz memnunsanız, siz "tamam" diyorsanız personelimiz işini tamamlamış sayılır.

İstanbul nakliyat, güvenliğin, huzurun, memnuniyetin İstabul'daki nakil adresidir.