İzmir Banka Taşıma

İzmir Banka Taşıma

İzmir banka taşıma çok sık ve sürekli gerçekleşen bir durum olmadığından, bu alanda uzmanlaşan firma da çok azdır. Banka taşıma işini profesyonel olarak yapabilecek firma bulmak gerçekten de zor olmaktadır. Ülkemizde bir çok alanda olduğu gibi bu alanda da “biz bu işi yaparız” diyen onlarca firma ile karşılaşmak mümkündür. Bu durumda, nakliyat genelde büyük zayiatlar ile sonuçlanmaktadır. Bankanız taşıtmayı düşünüyorsanız, nakliyat mağduru firmalardan biri durumuna düşmemek için bankanızı sahiden işinde uzman bir firmaya taşıtmaktan başka çare aramayınız.
İzmir banka taşımanın uzmanlık gerektiren birçok olmazsa olmazı vardır. Öncelikle nakliyat yapacak firma bünyesinde elektronik uzmanı bulundurmalıdır. Bünyesinde bulunduramıyorsa, uzman bir elektronik firması ile çalışmalıdır. Yine nakliyat firmasının bünyesinde, uzman bir bilgisayar donanım uzmanı bulunmalı ya da uzman bir donanım firması ile çalışmalıdır. Zira banka öncelikle elektronik malzemeler ve bilgisayarların yoğun olduğu taşımacılık sektörüdür. Bu neden ile gereklidir. Yine bankalarda bulunan mobilya yoğunluğu incelenirse, bir mobilya ustasının nakliyat firmasında olmasının önemi ortaya çıkar. Mobilya ustası yoksa bile, uzman bir mobilya montaj firmasından destek almak durumundadır. Profesyonel elektronikçi, donanımcı, mobilyacı ile çalışmayan nakliyat firması, bankanızdaki elektronik malzemeleri, bilgisayarları, mobilyayı nasıl, de-monte edecek, nasıl paketleyecek, nasıl güvenliğini sağlayacak, taşındığınız yerde, nasıl monte edecek, bu  soruları daima sormanız, aklınızda bulundurmanız gerekir.
İzmir banka taşıma, hassas aletlerin taşınması olduğundan, hassas elektronik araçların paketlenmesi de hassas, işe özel ambalaj malzemeleri ile mümkündür. Bu neden ile de, banka taşıma firması aranırken, sorulacak diğer bir soru da paketlemeyi nasıl yapıyorsunuz sorusudur? Paketleme yönteminden emin olmadığınız firma ile çalışmak, tüm araçlarınızın zarar görmesine göz yummak olacaktır.
Banka sigortasız taşınmamalıdır. Sigortasız taşıma riskine girilmemelidir. Girildiğinde ise bu riski kimse karşılamayacaktır. Sigorta yapılmadan, asla eşyaların paketlenmesine dahi başlamamalısınız.
İzmir banka taşıma olayı üst katlara yapılıyorsa, asansörsüz firma ile kesinlikle çalışılmamalıdır. Tüm elektronik eşyaların, bilgisayarların, mobilyaların, merdivenlere, duvarlara, kapılara çarparak taşındığı görmek kaçınılmazdır. Oraya buraya çarpan elektronik aletlerde, eşyalardan sonra geriye kala kala hurda yığını kalacaktır. Taşınan banka hurda eşyaların toplamı haline gelecektir. Bankanızı hurdaya çıkarmak için de üstelik, nakliyat firmasına ücret ödemiş olacaksınız.
İzmir banka nakliyat, özellikle uzmanlık gerektiren bir iştir. Zira banka nakliyatı, bankanın içindeki ofis malzemeleri, elektrikli, elektronik malzemeler göz önüne alındığında, nakliyat yapacak firmanın tam anlamı ile profesyonel olması zorunludur.
Firmamız banka taşırken, öncelikle bankanın nakledilecek tüm malzemelerini, bankanın yapı konumunu, taşıyacağı yeni yeri etüt eder ve firmanızı bu etüt ile bilgilendirir. Kullanacağı taşıma donanımını, elemanı, olası nakliyat yöntemlerini değerlendirmenize sunar. Onayladıktan sonra baka taşıma işine başlar.
 


 

İzmir Banka Taşıma