İzmir Nakliyat Fiyatı

İzmir Nakliyat Fiyatı

İzmir nakliyat fiyatı sorduğunuzda, sorgulattığınızda çok farklı rakamlarla karşılaşmanız mümkün. Adeta paket fiyat sunan firmalar dahi var. Sektörün rakamlar konusunda bu kadar farklılık göstermesinin nedeni haksız rekabetin çok yoğun olması. Korsan firmaların ortalıkta cirit atması.

İzmir Nakliyat Fiyatı Bilgilendirme

İnternette gezinirken bir çok sitenin başılığında 350 TL ye ev taşınır şok fiyat göreceksiniz. Bu rakamın altında olan fiyatlarla dahi karşılaşacaksınız. Bu nasıl oluyor sorusu elbette sorulmalı? Hiç görülmeden bilinmeden neyin nereden nereye taşınacağına dair fikir edinmeden nasıl oluyorda 300 TL ev taşınır diye yazılabilir? Şok şok diyede manşet atılabilir? Düşünen müşteri bu ve benzeri soruları sorar tabiki.

İzmir Nakliyat Ucuz Fiyatı

Maliyeti düşürmenin bir çok yolu var. Ucuz taşımanın yöntemleri hayli çeşitli.

Resmi olmayan firmalar ucuz taşır. Çünkü vergi ödemez, vergiye bağlı muhasebe giderleri ödemez. Haliyle devletten hırsızlar. Devletten hırsızladığını aslında sizden hırsızlamış olur. Zira devlete ödemesi gereken vergiyi ödemez.

Korsan firmaların ucuz taşımasının başka nedenelri de var. Elelmanlarını sigortalamaz. Sigortasız eleman ucuz çalıştırılan elemandır. Sigortasız eleman güvencesiz elemandır. Elelmanın sigorta güvencesini çalar. Sigortasız eleman hiç bir hakkı hukuku olmayan köleden beter koşullarda çalışan kaçak elemandır. Bu firmalara ucuz diye iş yaptırmak kölelik uygulamasına bir tür ortak olmaktır. İnsan hakkına aıkırılığa göz yummak hatta destek vermektir.

Araçlarının yetki belgesi olmayan firmalar ucuz taşır. Zira araçları resmi belgeli nakliyat aracı olmadığından, araçalrının da vergisinden kaçmakta, araçlarında vergisini kamudan hırsızlamaktadır. Bu araçların bakımsızlığı, çevreye verdiği zarar, trafik faciası gibi günlük hayatımıza etkilerini saymaya dahi gerek yok.

Korsan ve hırsız firmalar haksız rekabet koşullarını lehlerine çevrirerek devletten, kamudan çalarak değerinden çok çok ucuz taşıyabiliyor.

İzmir Nakliyat Fiyatı Dikkat

Olay hasız rekabet ile bitmiyor ucuz taşımada, vatandaş büyük oranda mağdur oluyor. Taşınma işi verilen zamanda,verilen sözler doğrultusunda yapılmıyor. Taşıma başlarken fiyat katlanmaya başlıyor." Asansörde gerekiyormuş" diyerek fiyatın üstüne fazla fazla ek ücret konuyor. "Eşyanz çok fazlaymış" diyerek ek ücret katlanıyor. "Taşınacak mesafe çok uzunmuş" denilerek fiyatınız katlanması devam ediyor.

Siz taşıma işine başlamışsınız ve vazgeçme sansınız yok. Eşyalrınız toplanmış orta yerde. Herşey o gün o an taşınmaya göre ayarlanmış ve tekrar bu rezaleti yaşamamak için artan fiyat katlamasını onaylamaktan başka şansınız kalmıyor. Ortada bir tür dolandırıcılık hikayesi var. Dolandırıldığınızı hissede hissede istenen rakamı veriyorsunuz. Fakat bunla da bitmiyor amatör olduğu için taşıma eşyalarınızn başına gelebilecekleri sonradan gfark ediyorsunuz. Kaybettiğiniz zamanın verdiği ıstırabı sonradan yaşıyorsunuz. "Bir daha sizinle taşınma mı lanet olsun" deseniz de zaten dolandırılmışsınız. Kabusa dönen bir taşınma, ucuzdan başlayıp soyguna dönüşmüş oluyor sonuçta.

Sözleşmeli İzmir Nakliyat Fiyatı

Öncelikle çalıştığınız firma resmi firma mı dikakt etmelisiniz izmir nakliyat fiyatı alırken. Bunu anlamak çok kolaydır. Vergi kaydı mevcuttur. Logosu mevcuttur. Çalışanalrı sigortalıdır. Araçları ticari taşıma belgesi ile çalışır. Personeli profosyoneldir.

Nakliyat fiyatı İzmir alırken firmanız ekspertiz almadan mı fiyat veriyor, buna dikkat ediniz. Ekspertiz taşınacak eşyanızın görülmesi taşındığınız evin ve taşınacağınız evin firma tarafından incelenmesi ve biliniyor olmasıdır. Firma fiyat vermeden önce ekspertiz yapmalıdır. Evinizi görmeli, kaçıncı kat oluduğunu bilmeli, tüm eşyalarınızı tespit etmeli, asansör gerekip gerekmediğine karar vermelidir. Hatta hangi ekibin, kaç elemanın, hangi ekipmanın, araç, asansör ve benzeri kaç saat arayla çalışacağı ve nereye taşıyacağı, yeni taşınan evin katı,  taşınılan mesafenin uzunluğu kesinkes bilindikten sonra izmir evden eve nakliyat fiyatı doğru olarak verilir.

Fiyat verilemsi de yetmez yazılı sözleşme ile tarih ve tutar kayıt altına alınır imzalanır ki, karşılıklı olarak haklar hukusal güvenceye kavuşturulur. Her şey karşılıklı hakkın gözetilmesi hukukun güvenliği ile resmi yöntem ile yapılır. Aksi taktirde nakliyat işi nakliyat işi olmaktan çıkar korsanlığa emek hırsızlığına hatta anlaşmazlık durumunda güçlünün kazanacağı kavgaya dönüşür. Yaşanmış onlarca örnek vardır.

Firmamız İzmir evden eve taşımacılık fiyatını belirlerken; resmi şirket giderlerini, personel giderlerini, ticari giderlerini gözetir, emek ve zaman değerini gözetir. Ekspertiz yaparken iş yapacak ekip veekipmanın zaman ve emeğine, göre izmir evden eve nakliyat fiyatı sunar. Anlaşma dahilinde sözleşme ile güvence altına alır. Eşyalrı sigortalar. Tamamen profosyonel çalışıldığından tüm süreç hukuksal resmiyetin güvencesinde yürütülür.

İzmir Nakliyat Fiyatı Kampanyalar

Firmamız kimi toplumsal gruplara ve öğrencilere dönemsel kampanyalar yapar. Ödeme sıkıntısı olacağını düşündüğü bu insanların yaşamını en azından taşınma sürecinde kolaylaştırmak için yapabileceği fedakarlığı yapar. Bu amaçla öğrenciye kampanyalı izmir nakliyat fiyatı verir. Kampanyalı fiyatlarda kaliteyi asla düşürmez, profosyonellikten taviz vermez, hukuksal güvenceinin ve sözleşmenin esasını uygular. Sadece fiyatta kampanya yapar.

Güvenceli, sigortalı, profosyonel ve kampanyalı İzmir nakliyat fiyatı için firmamaızı takip ediniz.


 

İzmir Nakliyat Fiyatı