İzmir Parsiyel Taşıma

İzmir Parsiyel Taşıma

İzmir parsiyel  taşıma da güvence doğru firmadır. Doğru firma ise sigortalı çalışan sözleşme yapan firmadır. Sigorta ve sözleşmenin anlama ise, taşınan tüm eşyalarının hukuksal güvence ile garantilenmesidir. Olası kaza ya da hasar durumunda, kaza ya da hasara uğrayan eşyanızın sigorta tarafından karşılanacağının belge altına alınmasıdır.
İstanbul, Ankara, Konya, Diyarbakır veya tüm illerimizden İzmir’e parça başı eşya nakliyat ihtiyacınızda veya İzmir’den tüm kentlerimize parsiyel nakliyat ihtiyacınızda her daim, nakliyat firması bulmanız mümkündür. Ülkemizde en yağın nakliyat yöntemidir, parça başı eşya taşımak. Ne var ki en sorunlu, mağduriyeti, kaybı en fazla olan taşınma yönteminin de en başında gelir. Birkaç ailenin ve ya yurttaşın eşyaları tek araçta toplandığından genelde istiflenme acemice yapılır. Karışıklık oluşur. Karışıklığın içinden çıkılamaz.
İzmir parsiyel taşıma karışıklığın önüne en başta, paketleme esnasında geçer. Tespitli eşyaları, sigortalar, doğru paketler, indirilme yer bölge ve konumuna göre, araca istifler. Her yurttaşın eşyasını ayrıca, istifler. Karışmanın önüne geçer. Ola ki karışma durumunda kayıp olan eşyayı sigortadan karşılar. Yurttaşın zarara uğramasına asla izin vermez.
İzmir parsiyel taşıma fiyatları, diğer nakliyata göre daha ekonomiktir. Şehirlerarası nakliyatta kullanılan bu yöntem de, maliyet bir nevi, eşya yoğunluğuna göre, taşınan yurttaşlar arasında paylaştırılır. Haksızlık olmaması için genelde, eşya niteliği, ambalajı, kapladığı alan göre, parça başı fiyat sunulur. Vatandaşa cazip gelen de budur.
Yurttaşlarımızın bilinçli ve ayık olması gereken asıl durum parsiyel korsan taşıma firmalarıdır. Zira, korsan eline düşen eşyanızın, sigortası da güvencesi de yoktur. Firmanın kendisi zaten korsandır. Korsan nakliyat yapanlar, sıklıkla parça başı nakliyatı tercih etmekte, yurttaşa karşı sorumluluğu bu yöntem ile ortadan kaldırmaktadır. “o ona, bu buna karıştı” sözleri ile geçiştirip, işleri daha da karmaşıklaştırarak, aradan sıyrılabilmektedirler. Korsanlar için at oynatacakları meydan parsiyel eşya taşıma meydanıdır. Korsanların dümenine gelmemek için ayık, olmanızda, sigorta ve sözleşme yapmanızda yüzde yüz fayda  var.

İzmir parsiyel taşıma sektörü oldukça yaygındır. Özellikle ekonomik bir yöntem olduğundan çok sık kullanılmaktadır. Şehirlerarasında birkaç kişin veya birkaç ailenin eşyası, aynı araca konularak taşınma yöntemidir parsiyel taşınma. Bu nedenle ekonomiktir. Fakat eşyalrın karışma ihtimali, yine diğer aile ya da kişilerin taşınma süresini bekleme den kaynaklı zaman kaybı gibi olumsuzluklarda yaşanabilmektedir.
Parsiyel taşınmanın önemli sayılabilecek detayları vardır. Öncelikle mutlaka sigortalı olmak durumdadır. Eşya güvenliği risklidir. Zira birkaç ayrı kişi ya da kişilerin eşyası ile taşınmaktadır.
Eşyaların doğru paketlenmesi önemlidir. Zira doğru paketlenmediğinde karışma ihtimali daha bir artmaktadır.
Araçta istiflenmesi de paketleme kadar doğru yapılmak durumundadır. Aks surumd aaraçda kimin eşyası nerede bulunamaz hale gelir.
İzmir parsiyel taşıma da tüm detaylı bilgilere firmamızdan ulaşmanız mümkndür.
 


 

İzmir Parsiyel Taşıma