Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden eve İzmir nakliyat sektörün gerçeğinden ders çıkardı. Dersine çalıştı. Esas, asıl sorunlarını belirledi. Bu sorun ve sıkıntıları çözümledi. İzmir tarihte var olduğundan beri, evden eve İzmir nakliyatta vardır. Günün koşullarına göre ismi sorun ve sıkıntıları, usul ve yöntemleri farklıdır. Binlerce yıldır var olan sektörden, sorunlardan söz ediyoruz. Demek ki, evden eve İzmir nakliyat tecrübesi de binlerce yıllık bir tecrübedir.

Evden Eve İzmir Nakliye

Bu tecrübe gösterdi ki, evden eve İzmir nakliyat ile ev eşyası taşımak, emeğe, eşyaya, eşyanın ruhuna saygıyı gerektirir. Saygısızlar, emeğe, mala, cana, eşyaya zarar verirler. Kaba davranırlar. Helak ederler. Saygı güvendir. Saygılı firmalar ve insanlar taşıyacağı eşyayı emanet aldığını bilir. Emaneti koruma sözleşmesi, emaneti koruma sigortası yapar. Saygı ve güven teknik ile bütünleşiğinde profesyonellik gelişir, hukuk ile birleştiğinde güvence gelişir, sigorta ile bütünleştiğinde telafi gelişir. Evden eve İzmir nakliyat her durumda sizin emanetini koruma altına alınır. Bu sektör için artık gelenek haline gelen kaba davranışlara karşı bir tür nezaket savaşı açmak gerekiyor. Personel dokunduğu eşyaya verilen emeği hissetmeli. Taşıma yapacak eleman eline aldığı eşyanın sahibi için bir tür manevi değeri olduğunu anlamalıdır. Kendi eşyasına nasıl davranıyorsa ona da öyle davranmalıdır. Her eşyanın sahibi için anısı, özelliği, manevi bir değeri vardır. Evden eve İzmir nakliyat için “mal canın yongasıdır.” İnsanların canı acıtılamaz, incitilemez. Biz, sektörümüze, nezaketi yerleştirdiğimiz kadar, firmamızı başarılı değerlendiriyoruz. Sizde nakliyatçıların eşyanıza ve size nezaketsizlik yapmasına izin vermeyiniz. Fırsat sunmayınız.

Profsyonel Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden eve İzmir nakliyat, sektörün amatörlüğüne karşı doğdu. Amatörlük, sektörün çalışma tarzındaki yetersizlikti. İzmir’de nakliye yapmak ya da yaptırmak isteyenler nakliyat firmalarının bir tür eziyetine maruz kalıyordu. Doğru düzgün nakliyat fiyatı sunamıyor firmalar. Taşıma fiyatı başlangıçta ayrı, taşıma anında ayrı değişiyor. Bu ciddi güvensizlik yaratıyor. Asansörlü nakliyat ısrarla uygulanmak istenmiyor. Asansörlü nakliyat fiyatları yüksek denilerek vatandaşa bu hizmet sunulmak istenmiyor. Asansör ihtiyacı kaçınılmaz olduğunda ise, ayrıca ve çok yüksek asansör fiyatı veriliyor. Genelde firmaların kendi asansörü olmadığında, vatandaş kiralık asansörün sırasını beklemek zorunda kalıyor. Sigortalama işleminden kaçıldığından sigortasız nakliyat yapılıyor. Ne mal ne de can güvenliği dikkate alınıyor.

Hızlı Evden Eve İzmir Nakliyat

Firmalar, taşınmak isteyenlere, ciddi zaman kaybettiriyor. Üzerine anlaşılan zaman ve saate genelde uyulmuyor. Bazen günlere aylara sarkıyor taşınma. İnsanlar için zaman bu çağda altından değerli. Taşınmanın aylara sarkması, muazzam bir sıkıntı ve yine gerginlik nedenidir. Firmamız zamanında, sözleşmenin yapıldığı gün ve saatte nakliye işini yapma sözü ile varlığını ortaya koydu.
Evden eve izmir nakliye firmaları, genel olarak günü birlik eleman çalıştırdığından, taşınma süresince vatandaşların mal güvenliğini dikkate almayan, eşyaların kırılmasından rahatsız olmadan çalışıyorlardı. Nakliye sonrası kırılan, maddi, manevi değeri olan eşyaların telafisi de mümkün olmuyordu. Sigortalı eleman ve sigortalı taşıma ile bu sıkıntıya profesyonel çözüm sundu.
Nakliyat firmalarının diğer bir amatörlüğü de taşımayı, kaba güç ile yapmaları idi. Kaba güçten kasıt, eşyaları ellerinde veya sırtlarında taşımaydı. Elde ya da sırtta taşınma esnasında hem çalışan büyük eziyet çekmekte idi hem de taşınan eşya kapı, duvar, merdiven koruluğu gibi engellere çarptığından zarar görmekteydi. Ayrıca çevreye de ciddi zararlar veriyordu. Yine ses kirliliği yaratıyordu. İzmir nakliyat asansörlü nakliyat çözümünü vazgeçilmez bir yöntem olarak uygulayarak tüm bu zararların, emek kaybın önüne geçti. 
Nakliyat firmaları için başka bir sorun ise, araçların, teknik, bakım ve güvenliği idi. Neredeyse milattan kalan araçlar ile genel de de yetki belgesi olmadan, bakımını yaptırmadan, nakliyat işin de kullanılan araçlar, her açıdan sakıncalıdır. En başta karbon monoksit salınımı ile doğaya zarardır. Yetki belgesinin olmaması ile ülke ekonomisine zarardır. Bakım takibin olmaması ile de nakliyat güvenliğine zararlıdır. Firmamız son teknoloji araçları ile profesyonellik sundu. Araçlarının yetki belgelerini eksiksiz tamamlayarak yasal denetime ve yasal güvenceye açık, şeffaf çalışmayı benimsedi.

Kampanyalı Evden Eve İzmir Nakliyat


Evden eve İzmir nakliyata kaliteyi sunduk. Kaliteyi, her bütçeye uygun hale getirdik. Sözleşme ve sigortalı çalışma sistemimiz ile güvenceli ve garantili nakliyat işini geliştirdik.

Şehrimizde yaşayan ve taşınmak durumunda olan hasta, engelli, yaşlı, öğrenci yurttaşlara daima kampanyalı fiyat ve indirim uyguluyoruz.

Tayin ve terfi dönemlerde, memurlara özel kampanyalarımız oluyor.

Biz yurttaşımızı zora sokmamak için daima ekonomik sıkıntısı olan yurttaşlara firmamızın tüm koşullarını zorlayarak indirim yapıyoruz.


 

Evden Eve İzmir Nakliyat