İzmir Evden Eve

İzmir Evden Eve

Hukuki geçerliliği olan sözleşme yapılarak, taşıma sigortası ile eşyalarınız sigortalandıktan sonra, tek tek her eşyanız özel ambalaj malzemesi ile paketlenerek, modern teknik yöntemler ile eşyanızın bir evden diğer bir eve profesyonel taşınmasına kısaca İzmir evden eve denmektedir.

İzmir Evden Eve Uyarı

İzmir evden eve nedir? Nasıl yapılır? Bu işi yapabilmek için gerekli olan personel niteliği ne olmalıdır? İzmir evden eve tekniği ne olmalıdır? Teçhizatı nasıl donatılmalıdır? Hangi araçlar kullanılmalıdır? Bu sektör için de asıl olan şey doğru soru, doğru cevap ve araştırma ile doğru firmayı, yani doğru ekibi, doğru tekniği ve doğru teknolojiyi ve aracı bulabilmektir.

İzmir evden eve için doğru soru sormazsanız doğru cevabı araştırmazsanız doğru firmayı bulamazsanız ne olur? Kolaycılık genel olarak her kesin tercihidir. Önüne gelen ilk kişi ya da firmaya taşıma işini yaptırabileceklerini sanmaktadırlar genelde insanlar. Bu işi olmayınca, taşınma eziyete dönüşmeye başlayınca da ettikleri yanlıştan dönmekte zor olmaktadır. Para verilmiştir. Boşa gitmesin diye yanlış üstüne yanlış, para üstüne para vermeye devam edilmektedir. Bu işite en baştan yanlış yapıldığında düzeltmek imkansızdır. “Zararın neresinden dönersem kardır” mantığı ile hareket edilmelidir. Yoksa zarar üstüne zarar olacaktır.

İzmir evden eve nedir sorusunun önemi bu tecrübeyi yaşayanlar için daha büyük önem kazanmaktadır. Nasıl yapılabileceğini, nasıl yapılamazdan öğrenmek gibi kötü deneysel huyumuz vardır toplum olarak. Önce “ucuz olsun” diye korsanlara kaptırıyoruz paramızı. Anlaştıktan, ön ödeme yapıldıktan, kamyon artık kapıya dayandıktan sonra, “artı asansör parası, eşyanız fazla parası, gideceği yol uzunmuş artı parası…”, “versem mi vermesem mi”, “hadi bunu ödeyeyim ön ödemem yanmasın”, “hadi bunu da ödeyeyim taşınma bitsin” derken çıldırma seansları yaşanmaktadır. Tabi böylesi bir firma, taşır iken, beyaz eşyaları beyaz eşya olmaktan, mobilyaları, mobilya olmaktan, elektronik eşyaları da elektronik eşya olmaktan çıkarmaktadır. Avize, cam eşyalar ne oluyor yazmaya bile gerek yok.

İzmir Evden Eve Dikkat

İzmir evden eve literatürümüze nakliyatçıların Google arama motoru ile birlikte kazandırdığı kelimeler dizisidir. Genel olarak büyük şehirlerde yaşayan insanların günlük dilde kullanmayı kabullendiği de artık bir gerçektir. Nakliyat şirket ya da firma kelimesinden ziya de evden eve kelimesi kullanıla gelir olmuş durumdadır. Google ile hayatımızda yer etti derken kasıt Google reklam da kullanmak için kısaltılan bir kelime olarak yer ettiğine vurgu yapılmak istendi. Aylık Google araması binler ile ifade ediliyor. Tıklama ücreti de oldukça yükselmiş durumdadır.

İzmir evden eve diye arama motorlarında arattığınızda karşınıza çıkan firmaları eler iken, en doğru firmayı bulmak için bilinmesi gereken birkaç bilgi, kural vardır. Artık, reklamın ve internetin gücünü kullanan iyi niyetli olmayan, sanal denilebilecek İzmir evden eve hırsız firmaların sayısı tahmin edeceğinizden daha da fazladır. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, bu korsanların niyeti evinizi, eşyanızı taşımak değildir. Onların niyeti sizi dolandırmak, cebinizdeki paranızı almak başarabilirler ise de eşyalarınıza da el koymaktır. Bu belki binler kez yaşanmış kötü deneyim ve tecrübedir. Bu neden iledir ki, yurttaş, İzmir evden eve dendiğinde bir tür soyulma, dolandırılma korkusuna kapılmaktadır. Nakliyat firmaların hepsi hırsız gibi bir algı maalesef oluşmuş durumdadır.

İzmir Evden Eve Bilgilendirme

İzmir evden eveci sektöründe inadına temiz çalışmaktan vazgeçmeyen firmalar da hiç yok değildir. İzmir korsan evden evecilerin oluşturduğu haksız rekabete karşı direnmekte çok zorlansalar da mesleğin ahlakını yere düşürmeyenler hala iş yapmaya çalışmaktadırlar. Korsanların sigorta gideri, dükkan kira gideri, vergi gideri, araç bakım gideri, eleman gideri olmadığından İzmir evden eve taşıma fiyatlarını oldukça düşük, ucuz verebilmektedirler. Zaten, fiyat verir iken de amaç taşımak olmadığından vatandaş bu ucuz oyuna bu ucuz fiyat tuzağına maalesef düşmektedir. Ülkemizdeki yoksulluğun vardığı düzey düşünülürse de üç kuruş ucuz olsun arayışının da anlaşılır olduğu kabul edilebilir. Zaten tuzaklarını fiyata bu yoksulluk nedeni ile kurmaktadırlar. Bu tuzak da genel olarak iş yapmaktadır. Denetim de olmadığından İzmir korsan evden eve çeteleri yasal firmalardan çok daha fazla iş yapmaktadırlar.

İzmir evden eve işi, tüzel kimliği olan, personeli sigortalı olan, araçları kendilerine ait olan, nakliyat yetki belgesine sahip olan, sözleşme yapan, eşyalarınızı sigortalayan firmalar ile yapılmalıdır. Bunların tamamını yapmayan hiçbir firmaya iş yaptırılmamalıdır. Değil eve mahalleye dahi sokulmamalıdır. Bunların hepsi güvenliğiniz için şart olan huşulardır.

Kaliteli İzmir Evden Eve

  • İzmir evden eve resmi taşıma firmasıyız.
  • Vergimizi ödüyoruz.
  • Yetki belgelerimiz var.
  • Sigortalı, eğitimli personel ile çalışıyoruz.
  • Tüm araçlarımız işletmemize aittir.
  • Sigorta yapmadan sokağınıza dahi girmeyen bir firmayız.
  • İzmir evden eve sektörüne dair detaylı bilgilendirmeyi de sunduk. Tercih ederseniz iletişime geçtiğinizde daha detaylı bilgilendirme yaparız. Siz doğru karar verirseniz, biz İzmir evden eve doğru nakliyat yaparız.

 

İzmir Evden Eve