İzmir Büro Taşıma

İzmir Büro Taşıma

İzmir büro taşıma firması ihtiyacınız olduğunda, taşınma yöntemi, büro taşıma fiyatları, büro taşımaya dair tüm bilgileri firmamızdan alabilirsiniz. İletişim sayfamızda yedi yirmi dört telefon numaramız, adres bilgilerimiz mevcuttur.

Büro malzemelerinizin firmanız için ehemmiyetini biliyoruz. Bu nedenle de büro malzemelerini ambalajlarken, malzemelerinize özel paketleme yöntemi kullanıyoruz. Bilgisayar gibi elektronik dijital ürünler ayrıca ve özenle ambalajlanıyor. Mobilyalarınız de-monte edilirken, işinde uzman mobilya ustalarımız de-montajı gerçekleştiriyor. Kırılabilecek, cam ve benzeri ürünlerin paketlenmesi de özel ve özellikli yöntemler ile yapılıyor. Taşınma esnasında paketlerin, ambalajlanan ürünlerin, herhangi bir olası çarpma ihtimaline karşı darbeye karşı stop önlemi alıyoruz. Bundaki amaç olası çarpmalardan paketlenen ürün etlenmesini engellemek ve yüksek koruma sağlamaktır.
Paketlemede ki hassasiyetini paketlenen ürünlerin nakliyat aracına yerleştirilmesinde aynı özeni gösterir. Zira binadaki konum gereği asansör kullanmak gerekiyorsa, mevcut asansörlerimizden birini hizmetinizde kullanır. Araca paketlerin istiflenmesi de ayrıca maharet istediğinden, bu özeni gösterecek personelimiz, zaten, eğitimli, deneyimli ve profesyonel özelliklere sahiptir.
Yeni büronuza taşınırken, ister asansörlü ister asansörsüz, ihtiyaca göre, ambalajlı ürünler, nakledilir. Elektronik ürünleriniz, nakliyat sonrası mutlaka çalıştırılıp test edilir. Varsa mobilyalarınızın montajı yapılır. Montaj sonrası onayınız alınır.
Yine, taşınma sonrası ortaya çıkan atık, toplanır ve ülke ekonomisine katkı, doğaya, çevreye zarar vermeme adına, geri dönüşüme yollanır.
İşini yaparken, elemanları arasında, telefon, telsiz kullanarak, ses kirliliğinin önüne geçer. Araç bakımlarını zamanında yaparak, araçlardan çıkan gazın çevreye verdiği zararı minilimize eder. Tüm personelin, yasal haklarını korur. Sigortasını yapar. Tüm vergilerini zamanında öder. Ülke ekonomisine üzerine düşen katkıyı yapmaktan taviz vermez. Sözleşme yaparak, nakliyat yapacak, firmanın veya yurttaşın haklarını hukuksal güvenceye kavuşturur. Sözleşmesiz dolayısı ile hukuksuz nakliyat yapmaz. Eşyalarınızı sigortalayarak, taşınacak eşyalarınızın da hukuksal güvencesini oluşturur.
İzmir büro taşıma korsan firmalara, haksız rekabet ortamına karşı, yurttaşı bilgilendirir, uyarır ve mücadele eder. Korsan firmalar, bu sektörde öncelikle sizin hakkınızı istismar etmektedir. Vergisini ödemeyerek, verginizden çalmaktadır. Yetki belgesi almayarak, yetkisiz taşıma yaparak hukuksuz çalışmaktadır. Çalıştırdığı personelin sigortasını yapmayarak, vergisini ödemeyerek, emeğini ve hakkını gasp etmektedir. Taşınma esnasında oluşacak zararı karşılamayarak sizi zarar uğratmaktadır. Nereden bakılırsa bakılsın korsan firmalar öncelikle yurttaşın, devletin ve sektördeki yasal firmalrın hakkına tecavüz etmektedir.
İzmir büro taşıma, sözleşmede belirlenen, yöntemler dahilinde, belirlenen zamanda, saatte, nakliyatı gerçekleştirip, onayınızı aldıktan sonra başarı ile nakliyat işini tamamlamanın, yeni bir referans kazanmanın haklı gururunu yaşar, yaşatır.

 


 

İzmir Büro Taşıma