Urla Evden Eve Nakliyat

Urla Evden Eve Nakliyat

Urla evden eve nakliyat için biz, Urla’nın her hangi bir adresinden ister Urla içi başka bir adrese ister iseniz de ülkemizin her hangi bir yerleşim yerinde ki, başka bir adrese evden eve nakliyat yaparız, yapıyoruz. Olurda Trabzon, Diyarbakır, Hakkari, Edirne ya da İstanbul veya her hangi başka şehrimizden, ilçemizden güzel Urla’mıza evinizi taşıtmak istediğinizde biz, istediğiniz tarihte eşyanızı taşırız, evden eve nakliyatı yaparız.

Urla nakliyat fiyatı için bizim görmemiz, değerlendirip etüt etmemiz gereken husus; neyi, nereden, nereye, nasıl taşıyoruzdur. Yani eşyalarınızı, evinizin bulunduğu sokağı ve katı ve yeni taşınacağınız yeni evin sokak ve kat konumunu incelememiz gerekir. Neden? Çünkü, eşyaların yoğunluğuna ve nasıl hangi yöntem ile taşınacağına doğru karar vermemiz gerekir. Asansör gerekip gerekmediğine nasıl karar vereceğiz? Asansör gerekli ise sokağın ve evin bulunduğu konumun asansör kurmaya müsait olup olmadığına nasıl karar vereceğiz? Bu ve benzeri sorunlara doğru ve verimli çözüm ve sabit fiyat verebilmek için evi, eşyayı incelemek, etüt etmek bunun için d ekspertiz personelin görmesini beklemek doğru yöntemdir. Ekspertiz neyin, nasıl, ne zaman taşınacağına karar verdiği zaman size rapor sunulacak ve o raporda Urla evden eve nakliyat fiyatı da 500 TL, 550 TL, 700 TL her ne ise sunulacaktır. Biz bu işlemleri yapmadan ezbere soygun amaçlı fiyat sunmuyoruz, sunanlara karşı da dikkatli olunması konusunda hem uyarıyor hem de bilgilendiriyoruz.

Urla nakliye firması olarak biz, mali kaydına sahibiz ve devamlı vergi ödememizi yaparız. Ülkemizde ki vergilendirme adil olmasa da kamusal sorumluluğumuzu yerine getiririz. Vergi kaydı olmayan korsan dolandırıcı firmalara karşı dikkatinizi de çekmek isteriz. Tüm personelimiz sigortalıdır. Eğitimlidir. Meslektendir. Gündelikçi sigortasız eleman çalıştırmayız. Hem elemanın güvenliği hem d e sizin eşya güvenliğiniz için bunu yapmayız. Sigortasız personel çalıştıran firmalara karşı da hem iş güvenliği, hem insan hakları ihlali hem de sizin eşya güvenliğiniz açısından dikkatinizi çeker bilgili ve uyanık olmanızı öneririz. Biz, Urla evden eve nakliyatı sözleşmeli, sigortalı yaparız. Sözleşmesiz ve sigortasız çalışan firmalara karşı da çalışmamanızı, eşya güvenli ve taşınma hukukunuzun olmadığı konusunda bilgili olmanızı tavsiye ederiz.


 

Urla Evden Eve Nakliyat