Tire Evden Eve Nakliyat

Tire Evden Eve Nakliyat

Tire evden eve nakliyat, yaklaşık doksan bine varan insan yoğunluğuna hizmet veren, vergi mükellefi, yasal, araçları kendine ait, sigortalı, uzman kadro ile çalışan, ilgili bakanlıktan yetki belgesini almış durumda olan, profesyonel bir Tire evden eve taşımacılık firmasıdır. Yukardaki vurguları reklam olsun diye yazmadık. Vergi mükellefi olmayan Tire taşımacılık işletmeleri var. Sigortasını yapmadan personel çalıştıran Tire nakliyat ofisleri de mevcut. Hiçbir nakliyat aracı olmadan kendisini Tire nakliyatçısı ilan eden kişiler ya da firmalar ile de karşılaşabilirsiniz. Çünkü bunlar dahi var. Tüm bunlar nasıl oluyor? Kamunun ve yurttaşın denetim yetersizliği ile açıklamak yeterli olmayabilir. Fakat ortada bir yetersizlik olduğu da aşikârdır.

Tire nakliye, sadece Tire sınırlarına hizmet veren bir işletme değil. İster Rize’den Tire’ye, ister Hakkari’den Tire’ye ya da tersi Tire’den yurdun tüm illerine ve ilçelerine, köylerine ev eşyası, iş yeri, ofis, malzeme taşıma işini profesyonel olarak yapacak kadro, araç, deneyim kapasitesine sahiptir. Araçlarımızın gitmediği şehrimiz, hatta ilçemiz kalmadı diyebiliriz. İlçe içi, köyler veya İzmir ilçeleri yada İzmir il merkezine istediğiniz adrese, istediğiniz zamanda taşıma işini yapıyoruz. Biz, nereden nereye ve ne zaman taşıyacağımızı biliyorsa, sorun bitmiştir.

Tire taşımacılık için bize telefon, mail veya internet yolu ile ulaştığınızda, sizin için de mümkünse ve uygunsa, eşya yoğunluğunuz, kat ve sokak durumunuz araçlar için incelemek amacı ile ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz. Arkadaşımız, eşyalarınızı inceleyerek, gerekli olan, her eşya için özel kraft kağıtlı ambalaj malzemelerimizi listeliyor. Kat yüksek ise, gerekli ve ihtiyaç olan asansörü belirliyor. Gidilecek yeri de görerek çalışma, taşıma yöntemini belirliyor. Tüm bunlardan sonra size, Tire evden eve nakliyat fiyatı teklifini ve nasıl yapılacağını rapor olarak sunuyor.

Tire nakliyat kararınızı siz olumlu, bizim ile çalışma şeklinde verdiyseniz, size, Tire evden eve nakliyat sözleşmesi sunuyor. Eşyalarınızı taşıma sigortası ile sigortalıyor. Sözleşmede belirlenen saatte personelimiz geliyor. Siz, sizin için özel eşyalarınızı alıyorsunuz. Ambalaj, de-montaj, taşıma, beyaz eşyaları çalışır hale getirme, mobilyanızı monte etme gibi tüm işlemler yapıldıktan sonra siz, yeni evinizde son kontrolünüzü yapıyorsunuz. Nakliyatta oluşan tüm atıkları arkadaşlarımız topluyor. Ülke ve doğa yararı için geri dönüşüme yolluyor. Tire evden eve nakliyat olarak biz, en son size faturanızı teslim ediyoruz. Yeni evinizde, yeni yaşamınızda sağlık ve huzur diliyoruz. Biz daima evden eve Tire nakliyat olarak, seyahat keyfinde taşıyoruz.

 


 

Tire Evden Eve Nakliyat