Selçuk Evden Eve Nakliyat

Selçuk Evden Eve Nakliyat

Selçuk evden eve nakliyat, turistlik bir ilçede hizmet vermektedir. Selçuk, elli bine yakın nüfusu olan bir ilçe olsa da turizmden dolayı sürekli hareketli bir insan topluluğuna da sahiptir. Bu neden ile yazın bazı aylarında bu nüfus nerede ise küçük bir ilin nüfusuna varabilir. Nakliyat ve taşımacılık hizmetini oluşturur iken, yapar iken tüm bu özellikler gözetilir. THK Üniversitesi havacılık meslek yüksek okulu ve hava ulaştırma fakültesi de Selçuk’ta yer almaktadır. Öğrenci arkadaşlar taşıma sektörüne ayrıca hareketlilik kazandırmaktadır.

Selçuk taşımacılık firması araştırdığınızda siz, doğal olarak önce firmanın yasal olmasını, korsan olmamasını kontrol etmenin önemini gözetirsiniz. Bu şundan önemlidir. Taşıma firması korsan ise siz, eşyalarınızı korsan taşımacıya teslim etmiş olursunuz. Bu pek tercih edeceğiniz husus olmayabilir. Yine yasal firmanın sigortalı taşıma personeli ile çalışıp çalışmadığı da ilgi alanınız dahilinde olabilir. Bu da şunun için gereklidir. Kimi işletmeler, vergi mükellefi olsalar bile, günlük eleman çalıştırmaktadırlar. Günlük çalışan arkadaşlar, tarım işini de, inşaat işini de, nakliyat işini de yapmak için günlük çalışırlar. Özel mesleki uzmanlıkları yoktur. Televizyon nasıl ambalaj edilir, buzdolabı nasıl paket edilir, mobilya nasıl de-monte edilir, nasıl tekrar monte edilir, avizeler nasıl paketlenir, perdelerin kırışması nasıl önlenir gibi detaylı mesleki bilgileri bilmezler. Siz, çalışırlarken izlediğiniz de zaten el acemiliğini ve verdikleri hasarı gözleriniz ile göreceksiniz. Geç alacak ama bu durumu izleyeceksiniz. Uzman, nakliyatçı, sigortalı personelin önemi budur. Bir diğer husus yine komisyoncu denilen işletmelerin tuzağına düşmeyecek bilgiye sahip olmanızdır. Komisyonculuk aslında yasaktır. Fakat yeterli denetim olmadığından yapılmaktadır. Nedir? Aracı, personeli olmayan kişi yada firmalar sizden işi alarak başkalarına yaptırırlar. Sizden de bu iş için komisyon alırlar. Riski şudur. Siz, evinizi kimin taşıdığını bilemiyorsunuz. Sorun olduğunda komisyoncu iş yapanlara sorumluluk atıyor. İş yapanlar komisyonculara sorumluluk atıyor. Siz, muhatap bulamıyorsunuz. Can, sıkıntısı, uğradığınız zarar dolayısı ile sizde kalıyor. Önemli bir hasar ise o vakit zararınız da büyük oluyor. Tabi ki öfkenizde büyük oluyor.

Selçuk nakliye, için biz önce evinize, eşyanızı görmek, sokağınızı görmek ve gideceği yeni yeri de görmek için ücretsiz personel gönderiyoruz. Personelimiz, rapor oluşturuyor. Size teklif nasıl yapacağını da Selçuk evden eve nakliyat fiyatını da olarak sunuyor. Siz onayladığınızda, yazılı sözleşme, eşya sigortası yapıyoruz. Evden eve nakliyat Selçuk için özel eşyalarınız dışında paketlemeleri biz yapıyor biz taşıyoruz. Atığımızı da geri dönüşüme yolluyoruz.

 


 

Selçuk Evden Eve Nakliyat