Seferihisar Evden Eve Nakliyat

Seferihisar Evden Eve Nakliyat

Seferihisar evden eve nakliyat firmamız daima huzurlu taşımanın adresidir. Türkiye‘nin en huzurlu kenti seçildi Seferihisar. Bu şehirde huzur sokağında, sahilinde, evinde hissediliyor. Çok katlı evleri yok. Binaları keşmekeş değil. Hayat koşturmaca değildir. Sakinlik, dolaşır bu şehirde. İnsanların gözlerinde okunur huzur.
Seferihisar evden eve nakliyatın ilkesel konsepti huzurlu nakliyat üzerine kuruldu. Huzurlu nakliyat olabilmesi için gereken her şey tespit edildi. Şirketin tüm personeline, donanımına hakim kılındı huzur.
Huzurlu nakliyat için Seferihisar’da öncelikle doğru firmanın seçilmesi önemlidir. Burada faaliyet gösteren tüm firmalar size huzurlu taşımacılık sunmazlar. Sunmayı kendilerine dertte edinmezler. Kimi şirketlerin önceliği para kazanmaktır. Para kazanmak için her yolu mubah gören, her yolu, yöntemi uygulayan şirketler fazlası ile var. Örneğin nakliyat işiniz var, aradınız firmayı, nerden nereye nasıl, hangi eşyalar, eviniz kaç katlı, taşınacağınız bina kaçıncı kat gibi soru sormazlar size. Aslında bu onların pek de umurlarında değildir. Hemen yüz, iki yüz gibi fiyat verirler. Önce fiyatla çelerler aklınızı. Fiyat ile kandırırlarsa, sonra taşınmaya başladıklarında gerçek yüzlerini ortaya koyarlar. O ilk rakam yanıltma rakamıdır. Bir tür oltadır. Oltayı yutan olursa sonra başlar fiyat ve taşınma hikayesi. Bundan sonrası nakliyat değil, faciadır. Taşınma değil zulümdür. Zira orta yerde sere serpe iken eşyalarınız, buzdolabınız da varmış ek ücret derler. Eviniz yüksek katta asansör için ek ücret derler. Eşyanız çokmuş ek personel için ek ücret derler. Ek kamyon için ek ücret derler. Bitmeyen ek ücretler soygundur.
Ek ücretler ile başlayan soygunun ardı arkası kesilmez. Eşyalar ortada kalmasın, başladık bitirelim diye ödemeye devam edersiniz. Ödemenin buhranı geçmeden, eşyaların nasıl paketlendiğini görürsünüz. Ya da paketlenmediğini göreceksiniz. Asıl sinir bozucu olan budur. Zira televizyonunuz, buzdolabınız, çamaşır makinanız yerlerde sürünür. Oraya buraya çarpmaya başlar. Çizik, kırılma hasar olur. Sorsanız alacağınız cevap bellidir. “taşınmada olur bu kadar” cevabıdır. Mobilyanızın ne hale geldiği de acı verir size. De-montesini herhangi bir gündelik işçi yapar. Mobilyadan hiç anlamayan biridir. Sorsanız, bu koltuk, kanepe, bu yatak odası böyle mi de-monte edilir diye. Onun da cevabı hazırdır. “Özel mobilya ustası mı getirelim size. Ödeyin ücretini getirelim özel mobilya ustası” olur. Bir kere yutulmuştur olta. Başlayan taşınma yarım kalmasın diye, çekilecektir eziyet, hem de göz göre göre.
Seferihisar evden eve nakliyat firmalarını araştır iken, fiyat alırken bilgilenmek şarttır. Güvenliğiniz, ruh sağlığınız, kazancınız, maliyeniz, eşya güvenliğiniz için önce hangi firma nasıldır, nasıl taşır, nasıl fiyat verir bilmeniz gerekir.
Seferihisar evden eve nakliyat fiyatı, ücretsiz ekspertiz raporu ile oluşur bizde. Hangi eşyalar nerden nereye hangi yöntem ile taşınacaksa ona göre fiyat sunarız. Fiyatım ile birlikte ne zaman, hangi yöntem ile taşıyacağımızı da sözleşme ile güvence altına alırız. Tüm eşyalarınız sigortalanır daha el değmeden. Tüm eşyalarınıza özel ambalaj kullanırız. Tüm mobilyalarınız için, mobilya ustası bulunur bünyemizde.
Huzuru kaçıracak hiç şeye yer verilmez. Huzur kahvesini yudumlamaya başlamışsanız yeni evinizde biz, başarılı iş yaptığımızı düşünürüz.

 


 

Seferihisar Evden Eve Nakliyat