Otomatik Kapı Sistemleri Taşımacılığı

Otomatik Kapı Sistemleri Taşımacılığı

Kamil Tunca da ki otomatik kapı ofisimiz acilen Kısık köye taşınması lazımdı. Belki ondan fazla taşımacılık firması ile görüştük. Tartıştık. Fikir alış verişi yaptık. “1000 TL ye taşırız şeklinde teklif verende oldu, 2500 TL ye nakliyesini yaparız” teklifi verende oldu. Anladık ki bu sektörde haksız rekabet var. Nakliye sektöründe korsanlar var. Başka türlü bu denli abartılı nakliye fiyatı farkı olabilir mi? Biz de ticaret içindeyiz ve bu ücret farkının nereden nasıl kaynaklandığını az çok biliyoruz. Bu bilinç bize daha dikkatli olmamız gerektiğini öğretti.

İzmir eşya taşıma firmanız teklif vermeden önce,” İş yerinizi, otomatik kepenk malzemelerinizi görmemiz gerek” şeklinde ücretsiz eksper göndermeyi teklif ettiniz. Bu aslında önemliydi. Biz bu yaklaşımı önemsedik. Profesyonel gördük.

Gelen eksper iş yerimizde ki tüm malzemeleri gördü. Fotoselli kapı malzemelerini inceler iken hassasiyetlerini sordu. Özel ambalaj malzeme kullanacağını ifade etti. Seksiyonel kapı için ise, ambalaj malzemesi araştırmanın bu kapıya uygun ambalaj malzemesi bulmanın faydalı olacağını açık bilgi olarak sundu. Otomatik döner kapı malzemelerinin en sağlıklı taşıma yönteminin nasıl olabileceğine dair personelimizin de fikrini aldı.

Bizim iş yerimizde ers kapı sistemleri de özgün, hassas malzemelerden yapıldığından ambalaj, paketleme, kaldırma taşıma ve taşıyan aracın hassasiyeti önemliydi. Sizin personelin bu duyarlılığı gösterdiğini gördük. Bundan emin olduk. Ücret ve anlaşma kısmı da önemliydi. Pazarlık edecektik. Pazarlık ile çözülecek bir durumdu. Fakat sözleşme ve iş yeri malzemelerin taşınma esnasında nakliye sigortası yapacağız dediğiniz de bizim aslında sizinle çalışma kararımız şekillenmişti. Çünkü iş yerimizde ki her malzemeyi en az bizim kadar önemsediğinizi, güvenliğe alarak taşıyacağınızı gördük ve bundan emin olmuştuk.

Yaptığınız başarılı, özenli ve güvenli iş yeri taşımacılığı için teşekkürlerimizi paylaşmak istiyoruz.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz