Konak Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Konak Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Konak evden eve nakliyat fiyatı 500 TL, Konak evden eve nakliyat fiyatı 1500 TL diye önce fiyat veren, böylesi reklam yapan, broşür dağıtan veya internet reklamı veren firmalar için önce durup düşünmenizde, dikkat etmenizde sizin faydanız olacaktır. Neyi sorabilirsiniz? Neden dikkat etmelisiniz? İki tür Konak evden eve nakliyat fiyatı vardır. Birincisi korsan Konak evden eve nakliyat firmalarının fiyatıdır. İkincisi ise, gerçek, reel, mükellef olan yasal Konak evden eve nakliyat firmalarının fiyatıdır. Daha fiyat alır iken korsanların eline düşmekten kurtulabilir, onların oyununu, hilesini boşa çıkarabilirsiniz. Nasıl mı?

Konak evden eve nakliyat fiyatı etiket fiyat şeklinde yani, domatesin kilosu 3 TL ya da takım elbise 400 TL fiyat şeklinde verilemez. Konak evden eve nakliyat fiyatının bir tarifesi yoktur. Olamaz da. Böylesi tarifeli, etiket fiyatı verenlerin amacı eşyanızı taşımaktan çok sizi dolandırmaktır. Konak evden eve nakliyat adı altında paranızı almaktır. Çünkü, eşyanızın ne olduğunu, hangi eşyaların taşınacağını bilmiyor. Belki çok fazla eşyanız var belki çok az eşyanız var. Verilen emek, çalışacak eleman aynı mı ki çok eşya ile az eşya aynı ücrete nasıl taşınır? Belki bulunduğunuz kattan eşyanız ancak asansör ile taşınacak veya hiç asansöre ihtiyaç olmayacak. Asansör kullanılarak yapılan taşıma ücreti ile asansörsüz taşıma ücreti aynı olabilir mi? Belki eşyanız çok uzağa gidecek veya bir sokaktan diğer sokağa taşınacak sizce çok uzağa gidecek nakliyat ücreti ile bir sokaktan diğer sokağa gidecek nakliyat ücreti aynı olabilir mi? Bu mümkün mü? Peki tüm bu detaylar bilinmeden Konak evden eve nakliyat fiyatı 800 TL diyenlerin amacı ne olabilir sorusunu, şüphesini hak etmiyor mu?

Konak nakliyat fiyatı verebilmemiz için biz önce ücretsiz ekspertiz yaparız. İlgili personelimiz, eşyanızı, sokağınızı, gidilecek güzergâhı ve yeni evinizi inceler, bilgi toplar. Bu bilgiler ışığında biz size Konak evden eve nakliyat fiyatı teklifi sunarız. Söz ile anlaştı isek yazılı ve imzalı Konak evden eve nakliyat sözleşmemizi yaparız. Size sunduğumuz tüm sözlerimizi hukukun güvencesinde yerine getiririz. Başka türlü fiyat verenler için de tekrarda dikkatli olmanız konusunda bilgilendiririz.

 


 

Konak Evden Eve Nakliyat Fiyatı