Kiraz Evden Eve Nakliyat

Kiraz Evden Eve Nakliyat

Kiraz evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen öğrenci, hasta, engelli ve yaşlı yurttaşlara özel indirim imkanı sunuyoruz. İlgili personelimiz ile irtibata geçen yurttaşlarımız özel durumlarını ifade ettiklerinde personelimiz, firmamızın tüm imkanlarını zorlayarak daha uygun, indirimli Kiraz evden eve nakliyat fiyatı sunmaktadır. İşimizin ticari yanı elbette önemlidir. Ticari kazanç kadar önemli olan öğrenci, hasta, yaşlı, engelli yurttaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak katkılar sunabilmektir.

Kiraz nakliye hizmetini sadece ilçemizle sınırlı vermiyoruz. Kiraz’dan İzmir’in tüm merkez ve diğer ilçelerine veya tersinden İzmir’den Kiraz’a taşınacak yurttaşlarımızın eşyasını ya da iş yeri veya ofisini taşıyabilecek personel ve araç donanımına sahibiz. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinden ilçemize yine ilçemizden ülkenin tüm ile ve ilçelerine şehirler arası taşıma yapıyoruz. Bunun için gereken yetki belgelerimiz, uzun yol araçlarımız ve sağlam paket yapan ambalaj ürünlerimiz firmamızda mevcuttur. Tayin, terfi, atama dönemlerinde, başka şehirlerden ilçemize gelecek veya ilçemizden başka şehirlerimize taşınacak olan işçi, memur vatandaşlarımıza dönemsel kampanyalı ücret ve indirim uyguluyoruz.

Kiraz taşımacılık ile çalışır iken hiçbir kaygı duymamanız ve içinizin rahat olması için, vergi levhamızı, personelimizi ve sigortalarını, ofisimizi ve yetki belgelerimizi, araçlarımızı ve asansörlerimizi denetiminize olabilecek en şeffaf hali ile sunuyoruz. Bize teslim ettiğiniz şeyin sizin emanetiniz olduğunu sadece bir bilinç, meslek ahlakı ile sınırlamayarak tamamen hukukun ve sigortanın güvencesi ile yasal koruma altına alıyoruz. Bunun fiili uygulaması yaptığımız Kiraz evden eve nakliyat sigortası ve Kiraz evden eve nakliyat sigortası olmaktadır.

Kiraz evden eve nakliyat için bizim ile çalıştığınızda, “ne olacak, nasıl olacak, eşyamız zarar görecek mi, taşıma zamanında olacak mı” gibi endişelere, sözleşme ve sigortamız ile yer vermiyor tamamen her şeyi belgeli ve sigortalı olarak güvence altına alarak size sunuyoruz.

 


 

Kiraz Evden Eve Nakliyat