Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık evden eve nakliyat hizmetimizi, Kınık’ın ilçe mahalleleri, beldeleri, köyleri ve yurdun tüm yerlerine ve yurdun tüm yerlerinden Kınık’a eşya, iş yeri, ofis veya fabrika taşımacılığı olarak profesyonel veriyoruz. Bizim profesyonelliğimiz olması gereken hizmet düzeyinin yasal sorumluluk ile yerine getirilmesi şeklindedir. Örneğin vergi yükümlülüğümüzü yerine getiriyoruz. Vergi kaydı olmayan yasa dışı firmaların olduğunu bilmenizi isteriz. Tüm personelimiz, meslektendir. Meslekten olmayan gündelikçi elemanlar ile çalışan işletmelerin bu sektörde çoğunlukta olduğunu bilmenizde fayda var. Çalışanlarımızın tamamı sigortalıdır ve tüm sosyal haklarına sahiptirler. Sigortasız eleman çalıştıranların varlığını bilginize sunuyoruz. Böyle çalıştıranlar personel hatalarının sorumluluklarını üstlenmiyorlar. Firmamızın araçları kendisine aittir ve tüm araçların bakımı zamanında yapılmaktadır. Kendisine ait olmayan hatta hiç aracı olmayan firmalar piyasa da cirit atmaktadırlar. İlgi bakanlıktan nakliyat belgemiz vardır. Belgesi olmayan bir çok firma yasa dışı yollardan çalıştığını da bilmenizi istiyoruz.

Kınık nakliye için ilk bilinmesi gerekenleri yukarda ki paragrafta özetledik. Amacımız hangi firma ile nasıl çalışmanız gerektiğine dair ön bilgi sunmaktı. Vergisini ödemeyen, elemanın sigortasını dahi çalan işletmelere “eşyamı teslim ederim”, “ben bunlara güvenirim” diye düşünüyorsanız elbette tercih sizin. Buzdolabı kırıklarını, televizyon parçalarını, bilgisayar döküntülerini, mobilya döküntülerini sağdan, soldan topladığınızda, ortada bir sorumlu bulamadığınızda elbette bu tercihin kötü deneyimini yaşayan son mağdur olmayacaksınız. Biz, eşyanızı, mobilyanızı, tekstil eşyalarınızı, avizelerinizi, buzdolabınızı, televizyonunuzu veya tüm eşyalarınızı önemsiyorsanız, değer veriyorsanız, zarar, ziyan görmesin diyorsanız diye düşünerek yukarda ki uyarıları ve bilgilendirmeyi dikkatinize ve değerlendirmenize sunuyoruz.

Kınık taşımacılık için bize ulaşanlara biz, eşyanız emanetimiz özeni ile önce ekspertiz personelimiz ile inceler, sonra Kınık evden eve nakliyat fiyatı sunarız. Anlaşır isek Kınık evden eve nakliyat sözleşmesi ve Kınık evden eve nakliyat sigortası yaparız. Biz önce emanetinizi hukukun ve sigortanın güvencesine alırız.

 


 

Kınık Evden Eve Nakliyat