Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı nedir? İlk soru bu olunca, korsan, dolandırıcı, soyguncu Karşıyaka nakliyatçıları da “Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 550 TL” gibi cazip gelecek, dikkat çekecek tuzak rakamlar ile reklam yapmaktadırlar. Bu rakamlar elbette, reel, gerçek Karşıyaka taşıma fiyatı değil. Bu rakamlar sizi tuzağa düşürmek için hazırlanmış rakamlardır. Arama motorlarında reklam bölümlerinde, otomatik gelen korsan epostalarda, cep telefonunuza gelen korsan mesajlarda, el ilanlarında böylesi reklamları çok ama çok sık görürsünüz. “A ne kadar Karşıyaka ucuz nakliyat fiyatı” diye de şaşırırsınız. Sahiden ucuz mu değil mi? Sonradan göreceksiniz? Sonradan şöyle göreceksiniz. Korsancılar, eşyanızı paketler, asansör gerekiyor, “150 TL asansör ücreti ödemeniz lazım, mobilya montajı için 100 TL ödemeniz lazım, gidilecek yol için 120 TL yakıt ödemeniz lazım, personel için bahşiş ödemeniz lazım” türünden taşınma esnasında, ücret üstüne ücret alırlar. İsterseniz, eşyanız paketlendikten sonra bu ödemeyi yapmayınız. Çıkacak kabusu tahmin bile edemezsiniz.

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı, sizin eşya durumunuza, sokağınızda nakliyat aracının rahat hareket edip etmemesine, eşyanız için asansör gerekip gerekmemesine, gidilecek, taşınılacak yol uzunluğuna ve yeni evinizin özelliklerine göre size özel belirlenir. Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 500 TL diye bir şey yoktur. Örneği mobilyanız var mı, varsa de-monte ve monte ücreti ayrıca belirlenir. Örneğin, beyaz eşya kurulumu ve çalıştırılması ayrıca belirlenir. Örneğin asansöre ihtiyaç var mı ona göre belirlenir. Bu neden ile, size ekspertiz gönderelim, eşya ve sokak ve kat durumunu yeni evinizi bir değerlendirip bilgi toplasın sonra, Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı verelim” der normal çalışan yasal firmalar. Bu bilgiler olmadan size fiyat vermezler. Vermek de istemezler.

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı için bizim yöntemimiz, önce ekspertiz yapmaktır. Gerekli bilgiyi uzman personelimiz aldıktan sonra, Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı size sunulur. Üzerinde tartışılır. Anlaşıldığında, Karşıyaka evden eve nakliyat sözleşmesi yapılır. Eşya sigortası ve sözleşme ile güvenli ve huzurlu taşınmayı uygun fiyata yapmış olursunuz.

 


 

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyatı