İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon nakliyatı nasıl yapıyoruz? İzmir Trabzon arası normal otomobil ile trafik kurallarına bağlı bir hız ile yirmi saat civarındadır. D300/E96 kara yolları üzerinden yaklaşık 1326.8 km(Bin üç yüz yirmi altı kilometre) mesafeden söz ediyoruz. Bu kadar uzun yol taşınacak araçlarınız. Nakliyat kamyonu ile bu yol yirmi beş saate yakın sürecektir. Yirmi beş saat taşınacak ev eşyalarınız bir bardak dahi kırılmayacak, bir avize dahi zarar görmeyecek? Bu nasıl olabilir? Bu kolay olur mu? Profesyonel İzmir Trabzon nakliyat nasıl yapılmalıdır?

İzmir Trabzon nakliye ülkenin iki büyük kalabalık şehri arasında çalışmaktadır. Trabzon sekiz yüz bine yakın, İzmir üç milyona yakın nüfusa sahiptir. Tabi ki günü birlik değildir bu nakliyatlar. Memur atamalarında, memur tayin ve terfilerinde, asker atamalarında, asker tayin ve terfilerinde, iş değişikliklerinde, iş yeri değişikliklerinde ve benzeri birçok neden ile İzmir Trabzon arası nakliyat olmaktadır. Kimileyin bireysel, kimileyin ticari kimileyin de iş sebep olsa da bu taşınmaya, taşınma ihtiyacı hasıl olduğunda, zor bir süreç sizi bekliyor diye düşünebilirsiniz. Nasıl taşınacağım, İzmir Trabzon nakliyat kaç paradır? 2000 TL, 3000TL, 4000TL mi olacak bu nakliyatın bedeli? Onlarca soru meşgul edecek hali ile düşüncenizi.

Trabzon İzmir taşımacılık için araştırma yapıyor iseniz, karşınıza çıkacak firmaya ilk sorunuz, “vergi levhanız var mı görebilir miyim?” Olmalıdır. Yoksa bu firma ya da şahıs korsandır hiç ilişmemenizi öneririz. İsterseniz kamuya ya da nakliyatçılar odasına ya da derneğine de bildirebilirsiniz. Vergisini ödüyor ise soracağınız ikinci soru, “yetki belgenizi görebilir miyim” olabilir. Göremiyor iseniz, muhtemelen aracı, komisyoncu firma ile karşı karşıyasınız. Yani işi sizden alacak fakat başka bir firmaya taşıtacak sizden de komisyon alacak. Fazladan ödeme yapmak istiyor iseniz siz bilirsiniz. İstemiyor iseniz komisyoncu firmalar ile çalışmıyorum demeniz yeterli olacaktır. Yetki belgesi var ise, üçüncü sorunuz, araçlarınız size mi ait olması gerekir. Kimi firmalar, kendilerinin olmayan araçlara taşıttıklarından yolda olası hasar, kaza, kayıp durumlarında sorumluluk almamaktadırlar. Bu sizin için de öneli değilse, eşyanızı hangi araba nasıl taşıyor olduğu sizi ilgilendirmiyor ise, olası kayıp kaza durumunda, “önemli değil”, diyorsanız neden olmasın. Önemsiyor seniz, araç sahibi firmayı bulmanızda fayda var.

İzmir Trabzon nakliyat firması için doğru bilgi, doğru fiyat, sözleşme ve ihtiyaç dahilinde asansör ve eşyanıza sigorta yaptırarak, profesyonel taşıma düşünüyor iseniz, bizden bilgi ve teklif almak size daima fayda sağlayacaktır. Siz de doğru tercihi daha rahat yapabileceksiniz.

 


 

İzmir Trabzon Nakliyat