İzmir Samsun Nakliyat

İzmir Samsun Nakliyat

İzmir Samsun nakliyat iki yöntem ile yapılır. Birincisi, hususidir. Yani araç sadece sizin eşyanızı İzmir’den Samsun’a ya da Samsun’dan İzmir’e taşır. Araçta sizin eşyanız dışında, başka eşya bulunmaz. İkinci yöntem ise, parçalı eşya taşıma yöntemidir. Buna parsiyel eşya taşıma yöntemi de denmektedir. Gidilecek güzergahta bulunan başka il ve ilçeler de dahil, sizden başka insanların da eşyalarının aynı araçta fakat farklı bölümlerde taşınması yöntemidir. Bu elbette hususi yönteme göre size daha ekonomik olmaktadır. Genel olarak firma aracını dolduracak kadar eşya bulduğunda, bir tarih vererek o tarihte, önce inecek eşyayı aracın en sona alacak şekilde araç içindeki bölmelere yerleştirir. Sırası ile de eşyaları adreslerine indire indire gider. Bu eşyası çok yoğun olmayan yurttaşların benimsediği daha ekonomik yöntemdir.

İzmir Samsun nakliye için yola çıkan nakliyat aracı 1002 (bin iki) kilometrelik yolu yaklaşık 11 (on bir) yol gider. Uzun ve yorucu yolculuktur. İzmir yönünden yola çıkmış ise, Uşak, Afyon, Ankara, Kırıkkale, Çorum üzerinden Samsun’a ulaşacaktır. Onlarca ilçe sınırından veya içinden de geçecektir. Bu il ve ilçeleri yazmamızın diğer amacı İzmir samsun arası yola çıkan nakliyat aracı güzergahında bulunan il ve ilçelerden başka taşınacak ev eşyası var ise ve parçalı eşya taşıyor ise onları da alabilir.

İzmir Samsun taşımacılık firmasının sizi dolandırmasını istemiyorsanız, korsanların eline düşmek istemiyorsanız, firmanın yasal mali kaydı olduğundan, firmanın şehirlerarası taşımacılık için yetki belgesi olduğundan, personelinin sigortalı olduğundan, araçların firmaya ait olduğundan emin olmalısınız. Tüm bu özelliklere sahip firma ile de sözleşme yapmadan, nakliyat sigortası yapmadan asla eşyalarınıza dokunmasına izin vermeyiniz. İzmir Samsun nakliyat ancak hukuki ve yasal güvenlik sağlandıktan sonra diğer nakliyatın teknik, paketleme ambalajlama ve yerleştirme güvenliğine dikkat edilir. Bunlarda mutlaka önemsenmeli, dikkatten kaçırılmamalıdır.

İzmir Samsun nakliyat fiyatı 1500 TL, 2500 TL, 3500 TL, 4500 TL gibi rakamlar verilmektedir. Bu kadar fiyat farkı neden var? Bu soruları yurttaş sormalıdır. Haksız rekabetin ne olduğunu bununla mücadele edilmesi gerektiğini vatandaş da bilmeli en azından bilinçsiz de olsa korsan firmalara destek sunmamalıdır. Evinizin bulunduğu konum, sokak ve kattan ve eşyalarınızın ne olduğuna dair kesin emin bilgiye sahip olduktan sonra ancak İzmir Samsun nakliyat fiyatı verilebilir. Bu bilgilerden emin olmadan fiyat verenler iyi niyetli değildir.

İzmir Samsun nakliyat için biz, yetki belgesine, donanımlı araçlara sahibiz. Tüm personelimiz sigortalıdır, profesyoneldir. Biz sözleşme ve sigorta yapmadan eşyanıza dokunmayız. Biz, tüm eşyalarınızı sağlam ve sağlıklı teslim etmeden de taşıma işlemini bitirmeyiz.


 

İzmir Samsun Nakliyat