İzmir Rize Nakliyat

İzmir Rize Nakliyat

İzmir Rize nakliyat ile taşınan ister ev, ister ise iş yeri olsun fark etmez alınacak güvenlik önlemi maksimum olmalıdır. İzmir Rize nakliyat için maksimum güvenlik nedir? Önce güvenli firma bulacağız demektir. Güvenli olmayan firma ile güvenli bir taşıma işini yapmak kimsenin aklından dahi geçmez.

İzmir Rize nakliye firmasının güvenli olup olmadığını nasıl anlarız? Önce tüzel kişiliği var mı ona bakılır. Hani güvenlik kaygısı ortaya çıktığında insana da önce kimliği sorulur. Firmalar için de önce mali kaydına, tüzel kimliğe sahip olup olmadığına bakılır. Tüzel kimliği olan her firma güvenlidir anlamı çıkmaz buradan. İlk adımdır bu. Kimliği olan milyonlarca hırsız var. Tüzel kimliği olan yüzlerce firmada hırsızlık yapıyordur. Yasal hırsızlıkta mümkündür. İzmir Rize nakliyat mali kaydı var ise bakacağımız diğer hususlar, personelin sigortalı olup olmadığıdır. Araçları kendilerine ait mi değil mi ondan da emin olmalıyız. Bir ev eşyası taşıtacağız firmanın şeceresini mi inceleyelim diyecek olanlar da olabilir. Böyle diyenler elbette bu araştırmayı incelemeyi yapmayabilirler.

İzmir Rize nakliyat fiyatı verem şekli  o firmanın güvenli çalışıp çalışmadığına da önemli dalalettir. Siz İzmir’den Rize’ye ya da Rize’den İzmir’e eşya taşıtmak istediğinizi, bunun ücretinin ne olacağını, İzmir Rize nakliyat fiyatını sordunuz. Telefon ya da mail de sordunuz. Size doğrudan 3000 TL, 4000 TL gibi fiyat veren firmadan emin olmayınız. Ne taşıyacağını bilmeden bu fiyatı veriyor. Taşımaya başladığında “oturma gurubu olduğu söylemediniz 200 TL daha ödemeniz gerekiyor” diyebilirler. Ya da başka bir eşyanız için bunu söylerler. Ya da “evinizin bulunduğu katı söylemediniz 300 TL de asansör ücreti ek olarak ödemeniz gerekiyor” da diyebiliyorlar. Bunlar çok sık yaşanan deneyimler. İzmir Rize nakliyat fiyatını sorduğunuzda firma size parçalı mı, hususi mi taşınmak istediğinizi, evinizin bulunduğu sokağa nakliyat aracının rahat girip, giremeyeceğini, oturduğunuz evin yüksekliğini, eşya yoğunluğunuzu tek tek sorar, sormakla da yetinmez, gelip inceler sonrasında fiyat teklifi sunar. Bu iyi niyetli firmanın olağan çalışma v e İzmir Rize nakliyat fiyatı verme yöntemidir. Derdi elinizdeki paranızı kapmak değil, işinizi yapmaktır.

İzmir Rize taşımacılık için biz, sözlü anlaşmış isek yazılı sözleşme ve ıslak imza ile hukuki güvence sağlarız. Bu sözleşmemizde zaten, hangi yöntem ile hangi tarihte taşınma olacağı yazar. Sözleşme gereği uzun yol olduğundan özellikle nakliyat sigortası da yaparız. Sonrasında değil 1400 kilometre üç bin kilometrede olsa güvenli İzmir Rize nakliyat işimizi seyahat keyif ile yaparız.

 


 

İzmir Rize Nakliyat