İzmir Mersin Nakliyat

İzmir Mersin Nakliyat

İzmir Mersin nakliyat, İzmir’den yola çıktığında D300 / E96 üzerinden yaklaşık 910 kilometre yol yapıyor. 910 kilometre yol normal araç ile saatte 90 kilometre hız ile 10 saat üzerinde sürmektedir. Bu nakliyat kamyonu ile daha da uzun zaman almaktadır. Bu rakamların anlamı şudur; ev eşyalarınızın her anlamda güvenliği sağlanmadan, kaliteli araç, olmadan asla yola çıkarmayınız. Bu denli uzun yol sonrası güvenlik yoksa, eşyalarınızın kalan parçaları zaten işinize yaramayacaktır. Bu türe deneyimlerin ağır sonuçları internette şikayet sayfalarında görülebilir. Siz de o sayfalara yazanlardan olmak istemiyorsanız lütfen iyi bir firma araştırınız.

İzmir Mersin nakliye firması bulmak zor değildir. Fakat korsan olmayan, yasal ve yetki belgesine sahip İzmir Mersin nakliyat firması bulmak kolay değildir. Zira ortalığı kaplayan korsan firmalardan artık, yasal firmalar nefes alamaz, yaşayamaz durumdadır. Yasal İzmir Mersin nakliyat firmasının vergi kaydı olur. Şehirlerarası nakliyat yetki belgesi olur. Tüm elemanları sigortalıdır. Araçları kendisine aittir. Sigortasız, sözleşmesiz nakliyat yapmaz. Kendi kazancı kadar, hizmetini iş yaptığı insanı ve eşya güvenliğini hem teknik hem de yasal olarak güvenceye alır. Tüm bunlar sizin için önemli ise, yasal firma tercih etmelisiniz.

İzmir Mersin nakliyat fiyatı aklınıza gelen ilk soru ise, korsanların tuzağına düşmek üzeresiniz. Çünkü nakliyat hırsızları, İzmir Mersin nakliyat korsanları tuzaklarını, İzmir Mersin nakliyat fiyatı üzerine kurmaktadırlar. 1500 TL, 2000 TL İzmir Mersin nakliyat gibi afaki rakamlar ile sizi kandırmaktadırlar. Siz önce hizmeti nasıl alacağınızı sormalısınız? Fiyatı eşyanızı görmeden veren firmaya neye göre fiyat verdiğini sormalısınız. Sormayıp, araştırmadan, İzmir Mersin ucuz nakliyat fiyatına inanırsanız, eşyalarınızın üzerine eskilerin deyimi ile bir bardak hem de soğuk suyu içmeyi ihmal etmeyiniz. Biz eşyanızı ve evinizin durumunu gördükten sonra, eşya yoğunluğuna, asansör gerekip gerekmediğine göre fiyat veriyoruz.

İzmir Mersin taşımacılık evdeki paketlemeden, araca yüklenme sırasına kadar, her şey uzun yol için çok çok önemlidir. Teknik güvenlik, yasal sözleşme güvencesi ve nakliyat sigortası, İzmir Mersin nakliyatın vaz geçilmez önlemleridir. Bu önlemi almayan firma size zarar vermeyi, sadece paranızı almayı hedefleyen firmadır. Bu bilinç ile tercih yaparsınız, tercihinize göre de İzmir Mersin nakliyat sonuçlarını yaşarsınız.

 


 

İzmir Mersin Nakliyat