İzmir Malatya Nakliyat

İzmir Malatya Nakliyat

İzmir Malatya nakliyat D300 kara yolu üzerinden yaklaşık bin iki yüz kilometrelik yol on üç saatlik bir zaman diliminde gerçekleşmektedir. Nakliyat aracı ile burada verilen ortalama saatten daha fazla süreceği de, sürdüğü de aşikardır. Bu ilk bilgi dahi İzmir’den yola çıkan ve Malatya’ya giden eşyanın veya tersi, Malatya’dan yola çıkan ve İzmir’e gelecek olan eşyanın yüksek güvenlik önlemi almadan yerine ulaşmasının imkansız olduğunu göstermeye yetmektedir. On beş saatlik yoldan bahsediliyor. İyi paketleme, iyi yerleştirme, iyi araç, iyi sürücü olmaz ise bu yolculuğun sağlıklı geçmesi mümkün müdür?

İzmir Malatya nakliye için önce fiyat sorulmasının nedeni insanlarımızın yaşadığı ekonomik sıkıntıdır. Yoksa bilmez mi insanlar yolda helak olan eşyanın maliyeti nakliyatın maliyetinden de fazladır. Kırılan buz dolabı, zarar gören televizyon, bozulan bilgisayar, hasar alan çamaşır makinası maliyet açısından  çok daha pahalı ve zararlıdır. Ekonomik sıkıntının sebebi ki, o anlık cebinden çıkacak nakit daha önemli oluyor ve daha ucuz nakliyat fiyatı araştırıyor. Ucuz olunca güvenlik olmuyor. Ucuz olunca sigorta olmuyor. Ucuz olunca güvence olmuyor. Ucuz olunca eşyaların korunmasında kimse dikkat etmiyor. Bu paraya bu kadar olur dercesine hor, kaba ve saygısız şekilde eşyalar hırpalanıyor, hasar veriliyor, zarar uğratılıyor. Bu tarz çalışan firmaların çoğu da korsan olduğundan eşyanın kırılmış olmasını da önemsemiyor. O zaten bir kerelik kazanmayı, oradan çarpacağı 500 TL, 100 TL yi kapmayı düşünüyor. Hatta yapabilişe bir televizyon, buz dolabı ya da çamaşır makinası kapmak da onun için müthiş kar olacaktır. Bunları bu denli yalın anlatır iken abartmıyoruz. Yaşanmış binlerce neyeyim var. Öyle ki, nakliyat sektörü hırsız ve korsan sektör algısı dahi yaratılmaya başlandı. Bunlar yüzünden oluyor bu tür algılar. Aslı astarı da var. Var ama korsan firmalar için var.
İzmir Malatya taşımacılık için vergi kaydı, yetki belgesi olan, sözleşme ve sigorta yapan firma arıyorsanız bizden bilgi ve fiyat almanızı öneririz. Biz sigortasız, sözleşmesiz eşya taşımıyoruz. Sözleme ve sigorta kapsamında olan tüm olası zararlar elbette telafi ediliyor.