İzmir Lokmacısı Yorum Yazdı

İzmir Lokmacısı Yorum Yazdı

İlk komşumuz www.izmiresyatasi.com firmasına evini taşıttı. Çok memnun kaldığını söyledi. Sonra komşumun akrabası eşyalarını taşıttı. O da hayli güvenli ve özenli taşıdıklarını söyledi.

Sonra biz, İzmir Lokma, dükkanımızı taşıttık. Sahiden söylediği gibi çalışıyorlar. Önce ekspertizlerini yaptılar. Fiyat verdiler. Pazarlık sünnettir diye biz pazarlık ettik. Bizde esnafız elbette zor durumda bırakmak istemeyiz.

Fiyatta anlaştık. Oldukça anlayışlı davrandılar. izmir lokmacı, firmamız ile sözleşme yaptılar. Sonra dükkan eşyalarımızı sigortaladılar. Söyledikleri günde geldiler. Tek, tek eşyalarımızı özel ambalaj malzemeleri ile paket edip ambalaj yaptılar. İşlerini yaparlar iken kendi eşyaları imiş gibi çalışıyorlar. Bir bardak, bir fincan dahi kırmadılar.

Bırakalım kırmayı deyim yerinde ise incitmediler bile. Lokma, tezgahımızda değil hasar çizik bile oluşmadı. Piyasa da hala böyle çalışan insanların, firmaların varlığını bilmek rahatlatıyor. Taşınma normalde zordur. Ama bu arkadaşlar ile biz gayet huzur ile taşındık.İzmir Lokma Fiyatı Gelecekte eşimiz, dostumuz, müşterimiz, arkadaşımız taşınmak istediğinde elbette www.izmiresyatasima.com önereceğiz.

Biz, lokmacı, firmalarına dükkanlarını taşıtmaları için önerir iken acaba kaygısı duymayacağız. Esnaflık yapıyoruz ve biz iyi iş yapan esnaf ile dayanışmak isteriz. Başka türlü dayanamayız, ayakta dahi kalamayız. İyi iş yapanların dayanması lazım ki insanların işi görülsün. İşler yapılsın.

Hayat devam edebilsin. Fiyatları da gayet uygundur. Tüm işçilerinin haklarını koruyorlar. Tüm işçileri kendi işi imiş gibi çalışıyorlar. Güven veren ve rahatlatan yan zaten burasıdır. Sonuçta bir çoğumuz iyi ve güvenli çalışan nakliyat firması bulamamakta şikayetçiyiz. Bizim İzmir’de artık böylesi bir derdimiz yok. Taşınma işimizin güvenli olacağını biliyoruz. Bundan sonra hangi firma ile çalışacağımızı biliyoruz. İşlerinde başarılarının devamını dileriz. Ne kadar başarılı olurlar ise o kadar iyi çalışacaklarını düşünüyoruz. Biz böyle çalışıyoruz. Ellerine sağlık. Teşekkür ediyoruz.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz