İzmir Evden Eve Nakliyat İnfo Tr Yorumu

İzmir Evden Eve Nakliyat İnfo Tr Yorumu

Öğrendiğimiz ve yaptığımız işler var. Kimse okuyarak İzmir evden eve nakliyatçı olmuyor. Bu işin öğretildiği bir üniversite de yok. Halk deyimi vardır. “Hayat okulu” der. Bu işin de hayat okulunda öğrenildiği açıktır. Buna eskiler çekirdekten yetişmek derler.

Çekirdekten yetişmek, an be an İzmir nakliyat işi le yoğrulmaktır. Sadece para kazanmaya değil işini mesleki olarak doğru yapmaya odaklanmaktır. Mesleki ustalık yoluna girmektir. Bunu başarabilen bu sektör de kaç insan veya kaç firma var?

Yani çıraklıktan gelmeyi ifade ederler. Biz, İzmir evden eve sektöründe çekirdekten, yani çıraklıktan yetiştik. Mesleğe ilk adımımızı attığımız günden beri, www.izmiresyatasimac.om firması daima yanımızda oldu. Desteğini esirgemedi.

Rakip gözü ile görmedi. Her daim bizim bu işte gelişebilmemiz için çabaladı. Çaba gösterdi. Özellikle İzmir asansörlü nakliyat işlerimizin kolaylaşması için elinden geleni yaptı. Teknik olanaklarını sonuna kadar kullandı. Deneyimini her fırsatta bize sundu. Böylesi değerli katkılar bizim için anlamlıdır. Her daim vefasını elbette duyacağız. Elimizden geldiğinde ortaklaşmaya çabalayacağız. Bazen eleman ihtiyacı olur, bazen araç ihtiyacı olur bazen asansör ihtiyacı olur. Bizler nakliyatta daima birbirimize ihtiyaç duyarız. Bu sektörün iyi örgütlü sendikası yok. İyi örgütlü derneği yok.

Bir biri ile dayanışan iyi niyetli bazı evden eve İzmir firmaları bazı insanları var. İyi niyetle çalışan firmalardan biri de www.izmiresyatasima.com dur. İzmir nakliyat fiyatı da oldukça uygundur, zaman zaman çok indirimli kampanya yapıyorlar.

Biz diama iyi anıyoruz. Sadece bizim ile ilişkisinde ki insaniliğinde değil, işinde, gücünde olağan üstü çaba gösterir. Tüm imkanlarını daha iyi bir iş ortaya çıkarmak için kullanılır. Tekniği daima takip eder. Yeni kalmaya özen göster.

Bizim sektörde uzun yıllar ayakta kalmak kolay değildir. Kimler geldi kimler geçti sözü belki de en çok bizim sektör için kullanılabilir. Bu sektörde kalıcı olan, www.izmiresyatasima.com firmalardan biridir.

Daha uzun yıllar daha başarılı işler dileriz.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz