İzmir Evden Eve Nakliyat Haberleri

İzmir Evden Eve Nakliyat Haberleri

Bu bölümde size genelde nakliyat ile ilgili haberi sunacağız. Yerel, ulusal ve genel haberler olabilir yazılanlar. Yeni araç haberlerinden, nakliyat yapılan yeni yer araba haberine, yine nakliyat esnasında olası kaza haberinden, gelişen taşımacılıktan ki yeni teknik haberine kadar yakalayabildiklerimizi sizin ile paylaşacağız. Tabi ki anlaşmalı ajanslar üzerinden, profesyonel habercilik değil yapacağımız. Amatör, kısmi de olsa size bilgi sunma amaçlı çabadır. Gazetecilere haksızlık etmek olur. Size de haksızlık olur. İşi abartmak değil maksat. Maksat olabildiğince sağlıklı bilgilenmenize yardımcı olmaktır.

İzmir evden eve nakliyat haberi ülkenin hatta dünyanın tüm gündemi ile doğrudan bağlantılı gerçekleşiyor. Örnek, “Amerika merkez bankası ile ne alakamız var” diye düşünüyor olabilirsiniz. Amerika merkez bankasının faiz oranları ile oynaması Türkiye lirasının değerini doğrudan etkilemektedir. Bu da sizin masraflarınızı doğrudan etkilemektedir. Nakliyat ücretinizi doğrudan etkilemektedir. Cebinizdeki paranın değeri dahi değişmektedir. Amerika merkez bankasının faiz oranı doları dolar ise ülkemizde başta yakıt olmak üzere tüm her şeyi ilgilendirmektedir. Bu yanlış mı?

İzmir evden eve nakliyat haberini, güncel gelişmelerden ayırır isek, sadece nakliyat haberi ve işi diye bakarsak, Suriye’de gerçekleşen savaşın sektörümüzü nasıl etkilediğini göremeyebiliriz. Tüm ülkemizin tüm her şeyi Suriye’deki duruma endekslenir olmuş durumdadır. En basitinden Suriyeli mülteciler yoksul, ucuz iş gücü olarak kullanıldığından sektörde işçi maliyeti, gideri değişti bu da nakliyat fiyatını etkiledi. Mülteci emeğini ucuz iş gücüne dönüştürmek savunulamaz ve doğru da değil. Buradan çıkarılacak sonuç bu da değil. Şam’da patlayan bomba İzmir’i nasıl etkiliyor buna veri, işaret göster olarak bakılabilir sadece ucuz mülteci emeği meselesine.

İzmir evden eve nakliyat haberi, ülkemiz, bölgemiz ve dünyamızda ki anlık gelişmelerin de haberi değil midir? Dünyanın küresel hali tüm ekonomiye, tüm hayata sirayet etmiş durumdadır.