İzmir Diyarbakır Nakliyat

İzmir Diyarbakır Nakliyat

İzmir Diyarbakır nakliyat denildiğinde yirmi küsur saatlik zamandan, bin beş yüz kilometrelik yoldan bahsediyoruz demektir. Bunu neden yazdık?
Şehirler arası nakliyatta şikayetler araştırılınca karşınıza çıkan şikayetler şunlardır.

  • -Eşyaların zarar gördü.
  • -Eşyalarım kayboldu.
  • -Bize söz verilen zamanda teslim edilmedi, eşyalarımız alındıktan günler bazen haftalar sonra yolda kaldı, bize ulaştırılmadı…
  • -Başkalarının eşyaları ile karıştırıldı.
  • -Muhattap bulamıyorum. Nakliyatı yapan firmaya ulaşamıyorum.

Şehirler arası nakliyat şikayetleri uzar gider. Yazılsa onlarca çarpıcı öykü çıkar bu hikayelerden.
İzmir Diyarbakır taşımacılık işini yaparken siz de Google de önce şikayetleri araştırınız. Araştırınız ki aynı hatalara siz de düşmeyesiniz.
İzmir Diyarbakır nakliyat firmaları işini ne kadar ciddiye alıyorsa, taşıma da o derece sorunsuz oluyor. Ciddiyet olmayınca, eşyaların paketlenmesi hatalı, ambalajı bozuk, araca yerleştirilmesi karma karışık, sigortasız, sözleşmesiz iş yapılıyor. Sonra hangi eşya kime aitti karışıyor. Hatta ailelerin eşyaları bir birinin içine konuyor. Bu kısmı sizin fark etmeniz pek mümkün değil. Bu kısmı sizin sözleşme ve sigorta dışında çözmeniz de mümkün değil. Yirmi saatlik yol boyunca eşyalarınızı eliniz ile tutacak değilsiniz ki bu nasıl olacak?
İzmir Diyarbakır nakliye firması olarak biz öncelik ile eşyalarınızı inceliyoruz. Evinizin konumunu inceliyoruz. Parça eşya taşınacak ise, yani başka ailelerin eşyalarının olduğu bir araç ile taşınacak ise, gidilen yerdeki evin konumu hakkında bilgi alıyoruz ve nasıl, ne zaman taşıma yapacağımızı etüt ederek size rapor olarak sunuyoruz. Siz de onaylar iseniz, sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşme de İzmir Diyarbakır nakliyat firmasının ve sizin karşılıklı sorumlulukları, yükümlülükleri imza altına alınıyor. Bu sözleşme ile birlikte, şehirler arası taşınacak eşyalarınız sigortalanıyor. Bu sigortalama işlemi ile birlikte de ambalajlama, paketleme işimizi yapıyoruz. Uzun yok paketlemesi, paketleme araçları daha farklı, stop önlemli, çarpmaya karşı dayanıklı oluyor. Nemden koruyucu oluyor. Tüm eşyalarınız özel, o eşyanın kendine ait ve onu en iyi şekilde koruyacak tarzda, İzmir Diyarbakır nakliyat için ambalajlanıyor. İşin bu kısmı çok önemlidir. Diyarbakır İzmir nakliyat için koruma önlemi asıl olarak bu kısımda gerçekleşiyor.
İzmir Diyarbakır nakliyat fiyatı için, 2000 TL (iki bin TL), 3000 TL(üç bin TL) gibi yazılacak bir etiket fiyatlandırması mümkün değil. Doğru da değil bu etiket fiyatlandırmalar. Genelde korsan, dolandırıcı, hırsız firma ya da şahıslar bu tür etiket fiyatları tuzak olarak kullanırlar. İzmir Diyarbakır nakliyat fiyatı için biz, evinizin ve eşyanızın incelenmesinden ve etüt edilmesinden sonra fiyat sunuyoruz.