İzmir Aydın Nakliyat

İzmir Aydın Nakliyat

İzmir Aydın nakliyatı aslıda şehirlerarası nakliyat diye düşünmemek gerekir belki de. İzmir Aydın arası yüz on kilometredir. Bir buçuk saatlik yol. Bu zaman ve kilometre zaman ile kısalmaya da devam etmektedir. Hem Aydın ili hem de İzmir ili sınırlarını büyütmeye devam etmektedirler. Bu yakınlık, yakınlaşma İzmir Aydın nakliyatı alabildiğine canlı dinamik hale getirmektedir.
İzmir Aydın nakliyat firmaları için basit uyarı ile bilinç edinme amaçlı birkaç hususa vurgu yaparak, dikkat çekmekte fayda var. Sadece tabela firması olan korsanlara, dolandırıcılara karşı bilinçli olmak ve tuzaklara düşmemek, vatandaş için önemli. Zira, fabrika köşelerinde zor bela bir araya getirdiği üç beş kuruşunu da vatandaş sahtekarlara kaptırmaması içim uyanık olmalıdır. Tabela firmasından kasıt nedir? Hangi firmalar tabela firmasıdır?
İzmir Aydın nakliyat adı altında sadece dolandırıcılık için kurulmuş firmalara tabela firması denir. Gerçekte nakliyat yapmayan, tabelası dışında hiçbir varlığı bulunmayan, var ama yok, ya da tersine yok fakat var olan firmalar bunlar. Bu firmaların basılı tabelası, hatta internet siteleri,  kartvizitleri de vardır. Hatta şaşaalıdır, gösterişlidir. Bunların gösterişine kapılan, yanılan da az değildir. Fakat bu firmaların ne yasal vergi kaydı ne oda kaydı ne yetki belgesi ne de sigortalı personeli yoktur. Bu firmalar yasal olarak yokturlar, kayıtsızdırlar. Siz bu firmaların varlığını yasal olarak kanıtlayamazsınız. Bu firmalar sadece ama sadece sizin eşyanızı veya paranızı çalmak için vardırlar. Çalabilirseler çalarlar ve siz sonrasında bu firmalara ne yasa aracılığı ile ne de başka yollar ile ulaşmanız mümkün olmaz. İtina ile hırsızlık yaparlar. Dikkatli olmanız yetmez, zira bunlar mesleklerinde ustadırlar. Bunların mesleği, taşımak değil çalmaktır.
İzmir Aydın nakliyat fiyatı hırsızlığın kumpasının kurulduğu asıl nokta olmaktadır. Ucuz nakliyat fiyatı genelde ekonomik sıkıntı çeken yurttaşa cazip gelmektedir. Vatandaş önce üç beş kuruş ucuza taşıtmanın derdine düşmektedir. İzmir Aydın nakliyatın, ortalama eşya için ortalama olağan fiyatı örneğin yaklaşık, 1000 TL ise, dolandırıcı firmalar, 500 TL diye fiyat sunmaktadırlar. Bu fark yoksul vatandaş için inanılmaz cazip gelmekte. Tuzağa düşmektedir. Biraz ucuz taşıtıp, kazancını korumak isteyen vatandaş, eşyalarını da çaldırdığının, eşyaları dan da olduğunun, onları da kaybettiğinin farkına çok sonra girecektir. Hem artı beş yüz telesi gidecektir, hem de eşyaları gidecektir.
İzmir Aydın nakliyat fiyatını, eşyalarınızı ve evinizin konumunu görmeden etiket fiyat veren tüm firmalardan şüphelenmenizi öneririz. Bu tür firmalar genelde dolandırıcıdırlar.
İzmir Aydın nakliye firması, yasal vergi kaydına, taşımacılık yapabilecek, yetki belgesine, bünyesinde çalışan sigortalı personele ve nakliyat yapabilecek araçlara mutlaka sahip olmalıdır. Bunların varlığını öğrenmek ise çok basittir. Zaten bu söylediklerimiz olması gereken yeterlilik düzeyidir ve bu vasıfları olanlar size bunları mutlaka gösterir ve sunarlar.