İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya evden eve nakliyat uzun yol taşıma hizmetidir. İzmir Antalya arası yaklaşık dört yüz yetmiş kilometre. Karadan ulaşım süresi ortalama altı saat sürmektedir. İzmir Antalya ticari ve dolayısı ile de nakli ilişkilerin çok canlı olduğu elbette söylenemez.
İzmir nüfusu üç milyon Antalya nüfusu da yine iki bin on verilerine göre ortalama iki milyon olarak görülmektedir.
Memur, asker, işçi, öğrenci ve özellik ile de turizm sektörü vesilesi ile bu iki kent arasında ev eşyası nakliyatı yapmak isteyen yurttaşlarımızın sayısı da az değil.
İzmir Antalya nakliye ihtiyaç duyduğunuzda İzmir’den Antalya’ya ya da Antalya’dan İzmir’e ister parsiyel isterseniz hususi size özel ve sadece sizin eşyanızı taşıma işini yapmaktadır.
İzmir Antalya nakliyat yapar iken vatandaşımıza vereceğimiz ilk bilgi, eşyalarınızı teslim etmeden önce firmanın korsan olmadığından, firmanın komisyoncu firma olmadığından emin olmanızdır. Korsan veya komisyoncu firmanın tezgahına düşerseniz malınız da, canınız da hayli risk altına olur. Bunu ilk önce bilmeniz de fayda var.
İzmir Antalya taşımacılık sektörü için bilinmesi gereken diğer en önemli bilgi, hukuki geçerliliği olan reel bir firma ile karşılıklı imza ile yapılan sözleşme olmadan asla eşyalarınızı teslim etmeyiniz. Bu eşyanızın hukuksal güvence altına alınması açısından çok önemlidir ve muhakkak ki sözleşme yapılmalıdır.
Antalya İzmir nakliyat için önemli üçüncü husus ise nakliyat, taşınma sigortası ile eşyalarınızı sigortalatmanızdır. Sigortalanmayan eşyanızın olası, zarar, ziyan, kayıp durumunda karşılanması mümkün olmayacaktır. Sigorta işi eşyanın varacağı yere selamet ile varması için güvence sayılır.
İzmir Antalya nakliyat fiyatı için ise sorulan sorula genel de konu ile alakasız sorular olmaktadır. Fiyatı belirleyen husus taşınacak evin ve yeni evinizin konumu ve katı yine eşyalarınızın yoğunluğu ve özellikleridir. Bu hususlar bilinmeden fiyat vermek ticaret bilmeyecek kadar saflık değil ise dolandırmaya çalışmak kadar art niyetli olabilir. Biz firma olarak, İzmir Antalya nakliyat fiyatını vermeden önce evinizin konumu ve eşyalarınızın özelliği ve yoğunluğu konusunda mutlaka ön inceleme ve bilgilenme yapıyor sonra fiyat veriyoruz. Biz fiyatımızı olabilecek en ekonomik tutarda tutuyoruz. Fakat zararına iş yapmıyoruz. Bizim ile çalışan herkes kazanıyor. Çünkü sözleşmenin tüm kuralları mutlaka yerine zamanında getiriliyor ve sağlam güvence ile eşyalarınız yeni yerine taşınıyor.

 


 

İzmir Antalya Nakliyat