İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul izmir nakliyat:  İstanbul'dan İzmir'e ev, işyeri, fabrika, fuar, sahne sistemleri, tekstil, ofis, büro taşımacılı yapar. Geniş araç filosuna sahiptir. Yüksek katlara uzanabilen asansörü mevcuttur. Deneyimli, profosyonel ekip ile çalışır.  Size entegre ekonomik fiyatlı firmadır.

İstanbuldan İzmir'e taşınacak ev eşyalarınızı büyük bir özenle taşır. İzmir'den İstanbul'a taşınacak ev eşyalarınızı sigortalı taşır.

İstanbul İzmir nakliyat şehirlerarası nakliyatta edindiği deneyim ile sektörün güvenilen firmasıdır. İzmir İstanbul nakliyat şehirlerarası nakliyat için donattığı, eğittiği profosyonel bir ekip ile çalışır. İzmir İstanbul nakliyat, şehirden şehre uzun yol yapabilen geniş ve uzun araçları, son teknoloji ile yenilenir, sürekli servis bakımı yapılır. Taşınan eşyalarımızn hangi araçla nerede olduğu teknolojik takip altında izlenir. Zaman kaybı yaşamazsınız. Kaygı duymazsınız.

 İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları

İstanbul izmir nakliyat fiyatlarında , sektörde yer alan firmalar ile netten veya telefondan fiyat aldığınızda, bir birinden farklı, 500 TL, 700TL, 1200, 1500TL gibi bir birinden hayli farklı fiyatlar alabilirisniz.

İzmir istanbul nakliyat fiyatları neden farklı: Taşıyıcı firmanın araç kalitesi, hizmet kalitesi, yasal duzeyi elbette farklılıklar doğurmaktadır.

Korsan firmaların eline düşmemenizi özellikle öneririz. Bu sizin açınızdan çok çok önemli zira, mağduriyetinizi giderebilecek, hak ve hukunuzu arıyabileceğiniz yasal bir süreç olmayacaktır. Korsan firmalar genelde müşterilerini dolandıran, yasal olmayan, haksız rekabet eden,kamu kaynaklarını hırsızlayan, vatandaşın elindeki üç beş kuruşuda araklayan firmalrdır. Bir firmanın korsan olup olmadığını anlamak zor değildir. Yasal vergi levhasını, araçlarının ruhsatını ve yetki belglerini görmek, bunlardan emin olmak yeterliidr.

Korsan firmalar gibi olmasa da bir de tacir diyebileceğimiz komisyoncu firmalar var. Firmanın kendisi şehirlerarası nakliyat yapmıyor, araçlarıda yok, elemanlarıda yok, vatandaş ile nakliyat işini alıyor, hatta anlaşma yapıyor, ama işi başka bir firmaya yaptıyor kendisi komisyon alıyor. Bu firmalrda komisyoncu firmalar oluyor. Nakliyat işini başka firma yaptığından sizn taşıma işinin güvencesi ve sorumlulu da kağıt üstünde başkası, fiiliyatta başkası oluyor.

İzmir İstanbul nakliyat fiyatları, nakledilecek ev, işyeri, fabrika, sahne sistemleri, fuar, ofis veya büro olabilir, ekspertiz yapılır, il ilçe tespiti yapılır, taşınacak kilometre hesap edilir, taşınacak yerdeki özelliklerde belirlenerek netleştirlir. Anlaşılan fiyat sözleşme altına alınır. Eşyalr sigortalanır. Uzun yola göre paketlenir. Sonrasında nakliyat yola çıkar.

Siz memnun olduktan, taşınmayı onayladıktan sonra taşımacılık işine başlanır.

 

 


 

İstanbul İzmir Nakliyat