İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul Antalya Nakliye

İstanbul'dan Antalya'ya, Antalya'dan İstanbul'a şehirlerarası taşımacılık yapan nakliyat firmasıdır. Şirketimizin yıllar yılı gerçekleşen deneyimi artık kristalize oldu. Profesyonel geçmişin kaliteli hizmetinin ve müşteri referansının ürünüdür. Şirketimiz yaptığı işin kalitesi yine memnun olan müşteri portföyü ve referansları ile İstanbul Antalya arası nakliyatın vazgeçilmezidir.

İstanbul Antalya Nakliyat Fiyatları:

İstanbul Antalya nakliyat firmalarında şehirlerarası taşımacılık fiyatları inanılmaz farklıdır. İstanbul’dan Antalya’ya 1000 TL, 1200TL, 1500TL, 2000TL, 300TL gibi aralığı alabildiğine açık rakamlar görebilirsiniz.

Biz İstanbul Antalya fiyatlarının nasıl oluştuğuna ve fiyatların neden bu kadar farklı olduğuna dair doğru bilgi verelim; siz de doğru fiyat ve doğru firmada doğru karar verebilesiniz.

Ülkemizde her alanda olduğu gibi şehirlerarası taşımacılıkta da haksız rekabet koşulları mevcut. Piyasada belki onlarca belki yüzlerce korsan nakliyat firması var. Korsan nakliyat firmaları devletin denetiminde olmayan, vergi kaydı bulunmayan firmalardır. Bu firmaların nakliyat yetki belgeleri de yoktur. Araçları ve şoförlerinin taşımacılık yapabilme yeterlilikleri belgesizdir.

Korsan firmalar devlettin vergisinden hırsızlıkları karşılığında "ucuz" fiyat sunmaktadırlar. Bu fiyatların bu denli aralıklı olmasının en temel nedenidir. Fiyatlar da korsan olmakta. Amiyane tabirle "tutturabildiğine ve çarpabildiğine" rakamla fiyat vermektedirler.

Korsan firmaların hiçbir yasal güvencesi, sigortası, sözleşmesi yoktur. Eşyalarınızın başına gelecek hiçbir şeyden sorumlu olmazlar. Korsan firma ile taşımacılık yapmak yine amiyane tabir ile “kediye ciğer teslim etmektir”.

İstanbul Antalya taşımacılık fiyatlarının farklı olmasının diğer bir nedeni de şüphesiz ki hizmet kalitesinden doğan farktır. Asansörlü nakliyat yapan firmanın fiyatı asansör nakliyat yapan firmaya göre elbette ki farklı olacaktır. Yine araçlarına bakım yaptıran, son teknoloji araç kullanan firmanın eski ve bakımsız araçlar ile nakliyat yapan firmadan elbette nakliyat fiyatları farklı olacaktır.

Doğru firma ve doğru nakliyat yine doğru fiyat ile rahat ve huzurlu taşınmak istiyorsanız İstanbul’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan İstanbul’a nakliyat firmamızdan fiyat ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Antalya Nakliyat Firmaları:

Şehirlerarası nakliyat şehir içi nakliyata pek benzemez. İstanbul Antalya arası 724 Km dir. Bu yol önce deneyimli şoför ve deneyimli ekip işidir. Teknik yeniliği ve bakımı açısından sağlam güvenilir araç zorunludur. Yetki belgeleri mutlaka gereklidir.

Piyasada onlarca nakliye firması bulabilirsiniz. Fakat firmanın yasal olduğundan korsan olmadığından emin olmalısınız. Elemanlarının profesyonel olduğundan emin olmalısınız. Yeki belgelerinin olup olmadığından emin olmalısınız. Paketleme sistemlerinin şehirlerarası yola göre yapıp yapmadıklarından emin olmalısınız. Bu kriterleri kontrol etmek ve emin olmak çok zor değildir.

İstanbul Antalya Nakliyat Aşamaları:

Öncelikle ekspertiz yapılır firmamızda. Ekspertiz sonrası  nakliyatın nasıl yapılacağına dair sunum yapılır size. Gerekli ise asansör kullanımı, tek tek hangi eşyanın nasıl paketleneceği, de montaj ve montajın nasıl yapılacağı, hangi araçlarla taşınacağı, kaç elemanın çalışacağı konularında yapılan sunumda bilgilendirilirsiniz. Olası sorularınız emin olacağınız netlikte cevaplanır.

Bilgilendirme sonrası fiyat teklifi yapılır. Fiyat teklifinde anlaşılırsa, yani onaylarsanız, sözleşme yapılır. Sözleşmede nakliyatın nasıl yapılacağı ve zamanı resmi imza ve mühür ile takvime bağlanır.

Sözleşme dâhilinde ve takviminde, eşyalar sigortalanarak taşınma işlemi yapılır.

Taşınma sonrası tüm montaj işlemleri yapılır. Elektrikli ve elektronik eşyalar, kurulur, test edilip çalıştırılır. Oluşan tıklar toplanır. Geri dönüşüme yollanır.

Antalya İstanbul nakliyat tamamlandıktan sonra firmamız merkezden sizin onayınızı bekler. Siz firmamızın merkezine memnuniyet onayınızı verdikten sonra taşımacılık tamamlanmış olur.
 


 

İstanbul Antalya Nakliyat