İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul ankara nakliyat, İstanbul'dan Ankara'ya,  Ankara'dan İstanbul'a taşımacılık yapan firmadır. Firmamızın uzun yıllara dayalı deneyimi artık sektörde billurlaşarak kristalize olmuştur.  İstanbul izmir nakliyat prosyonel geçmişin kaliteli hizmetin ve müşteri referansının ürünüdür. Firmamız yaptığı işiü memnun olan müşterisi ve referansları ile İstanbul Ankara arası nakliyatın vazgeçilmezidir.

İstabul Ankara Nakliyat Fiyatları:

İstanbul  firmalarından fiyat aldığınızda siz dahi şaşırırsınız. İstabul'dan Ankara'ya veya Ankara'dan İstanul'a 400 TL, 600TL, 1000TL, 2000TL gibi birbirinden alakasız aralarınd uçurum olan fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Haklı olarak ne oluyo diye düşüneceksiniz. Kafanız karışacak.

Biz İstanbul fiyatlarının nasıl oluştuğuna dair doğru bilgi sunalım siz de doğru karar veriniz.

İstanbul  fiyat aralıkları neden çok farklıdır? Öncelikle haksız rekabet koşullarından çok farklı fiyatlar çıkmakta. Korsan firmalar ile yasal zorunluluklarını yerine getiren firmalar arası rekabet haksız rekabet olduğundan eşit koşullarda rekabet olamdığından korsan firmalar daha ucuz fiyat verebilmekte. Korsan firmala ile taşınmak ister misiniz bu tercih sizin.

İstanbul  fiyatlarının farklılık göstermesinin diğer bir nedeni de kimi firmaların komisyonculuk yapmasıdır.  Komisyonculuk nedir? Aslında fiili olarka nakliyat işi yapmayan bir firma, buluğu müşteriye fiyat vererek bir başka firma ile nakliyat yaptırmasıdır. Bu da haksız rekabetten doğna boşluğun fiyata yansımasıdır. Siz komosyonculara taşınmak isterseniz tercih sizin.

Tabiki İstanbul Ankara nakliyat fiyatı farklılığının diğer bir nedeni de hizmet kalitesindeki farklılıkdır. Hizmet kalitesinden anlaşılan nedir? Uzman ve prosyonel personel hizmeti, son model teknolojik ekipman hizmeti, asansör hizmeti, demonte ve montede uzaman eleman hizmeti, sigortalı taşıamcılık hizmet gibi tamamen profosyonel firmalrın fiyatı ile amatör firmaların fiyatı arasında da fark olmak ta.

İstanbul Ankara taşımacılık veya Ankara İstanbul Nakliyat fiyatını biz nasıl veriyoruz? Biz öncelikle ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz ile hangi eşyayı nerden nasıl ve hangi ekip veekipmanlar ile taşıyacağımızı belirliyoruz. Buna bağlı olarak da fiyatımızı sunuyoruz.

Biz İstanbul  taşıma işini sigortalı yapıyoruz. Bünyemizde devamlı sigortalı eleman ile çalışıyoruz. Tüm araçalarımız sürekli bakımı ve kontrolu yapılan araçlar. Asansörlerimiz son teknoloji ve bakım ve kontrolü sürekli yapılır. Araçlarımızn ve sürücülerimizn yetki belgeleri eksiksiz. Mutlaka eşya sigortası  yapıyoruz. Mutlaka sözleme yapıyoruz. Olası sıkıntıda mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz. Montaj ve demontajda kesinlikle işin ustası elemanı bünyemizde çalıştırıyoruz. Taşınma sonrası geride atık bırakmıyoruz. Geri dönüşüme gönderiyoruz. Biz Ankara İstanbul fiyatı sunarken tam anlamı ile profosyonel hizmet, kalite ve olabilecek en ekonomik fiyatı sunuyoruz. Tüm işlemlerimiz yasal olduğundan taşınma işinden hem devlet hem vatandaş hemde biz kazanıyoruz. Yasal olmayan firmalar sizden de devletten de diğer yasal firmalardan da çalan,  hırsızlayan firmalardır.

İstanbul Ankara Nakliyat Firmaları:

İstanbul Ankara arası yaklaşık 400 km dir. Anaduluya taşımacılık yapan bir çok firmada İstanbul Ankara arası taşımacılık yapar. Bu nedenle olabildiğine yoğun bir taşımacılık alanıdır. Milyonlarca nüfüsü olan iki şehirdir Ankara ve İstanbul.

İstanbul  firmaların öncelikle yasal firma olup olmadığından emin olmalsınız. Korsan veya komisyoncu firmalr yasal olarka olmayan firmalardır. Kazançları önce sizi sonra devleti sonrada diğer firmalrı dolandırmaya ve hırsızlamaya dayalıdır. Bu nedenle oalsı sorunda bu firmalr yasal olarak asla bulunamayacak firmalardır.

İstanbul nakliyat firmalarının yasal firma olup olmadığını anlamak kolaydır. Önce vergi levhası kontrol edilebilir. Sonra yetki belgeleri kontrol edilir. Sonra logosu ve araçları kontrol edilir. Personeli sigortalı mı değilmi diye kontrol edilir. Taşıma işini sözleşmeli ve sigortalı yapıyor mu bundan emin olunur.

 İstanbul Ankara Nakliyat Yöntemi

Öncelikle eskpertiz yapılır İstanbuldan taşınacak yerde. Ekspertiz ücretsizdir. İstanbul Ankara nakliyat ekspertizi için herhangi bir ücret ödenmez.

Ekspertiz sonrası fiyat sunulur. Ankara İstanbul Nakliyat ne kadar olacaksa yurttaşa bilgi ve teklif sunulur. Yurttaş taşınma yöntem, aşamalarını ve taşınma fiyatını onayladıktan sonra sözleşme yapılır.

Sözleşme imzalandıktan sonra, sözleşmede verilen tarihte ve belirlenen yöntemlerle taşınma gerçekleştşrilir. Herhangi bri aksaklık durumunda yasa karşısnda sözleşme tarafların sorumluluğunu belirler.

Taşınma sonrası tüm işlemleri tamamladıktan yurttaşın memnuniyetini ve onayını aldıktan sonra İstanbul Ankara nakliyatı başarı ile gerçekleştirmenin yüksek morali ile yeni işine koyulur.


 

İstanbul Ankara Nakliyat