İlçelerde Nakliyat Dayanışması

İlçelerde Nakliyat Dayanışması

İzmir’in tüm ilçelerinde şubemiz var. İlçelere şube oluşturmamızdaki amacımız, ilçeye özgün, hızlı ve güvenli taşımacılık yapabilmektir. Çok yoğun olan nakliyat sektöründe etkin ve performanslı çalışabilecek kadro ve araç düzenlemesini yapmak önemlidir. Bu öneme haiz çalışma yapabilmek gerekir.

Örneğin Karşıya da, Karşıyaka nakliyat ofisimiz, bu ilçenin nakliye hizmetlerine cevap verebilecek donanıma sahiptir. İlk şubelerimizden biridir ve etkindir. Bu ilçede oturan yurttaş arzu ederse ofisimize gelerek, bizzat bilgi alabilmektedir. Çay, kahve eşliğinde taşımanın nasıl olacağına dair emin olarak şubeden ayrılmaktadır.

Öğrencinin ve işçinin yine memurun yoğun olduğu, anlık nakliyat ihtiyacının her an gündeme geldiği Buca evden eve nakliyat ofisimiz olabilecek en hızlı şekilde organize olarak taşıma işine başlayabilmektedir. Bazen öğrenci, memur işçi arkadaşlar zaman ile yarıştığından burada zamana gereken aktiviteyi yüklemekte asla geç kalmamaktadırlar.

Balçova evden eve nakliyat için şubemiz, Balçova da oturan yurttaşlara hizmet vermektedir. Maksat bu ilçe sınırları içinde ki taşıma işine bu ilçenin ulaşım ve mimari yapısına uygun olarak hizmetin verilemsidir. Bu çalışmanın kalitesini ve performansını artırmaktadır.

Sağlık emekçilerinin, askerin ve öğrencinin yoğunlaştığı, nakliyat sektörünü alabildiğince canlı tuttuğu, Bornova evden eve nakliyat amacı ile çalışan şubemiz ise tamamen teknik donanım ve profesyonellik ile geliştirilmişti. Telefonda veya ofiste Bornova nakliye için çay ve kahve eşliğinde bilgilendirme ve ücretlendirme yapılmaktadır.

Yüksek katlı sitelerin olduğu Mavişehir nakliyat ofisimiz ise mimari yapıdan kaynaklı olarak daha çok yük asansörü ağırlıklı hizmet vermektedir. Asansör bu bölge için taşımacılıkta hayati işlev görmektedir. İnsanları yük asansörü gelsin diye bekletmek istemediğimizden bu ofisimizi ona göre donattık. Bostanlı evden eve nakliyat hizmetini de bu bölgede ki ofisimiz vermektedir. Çok yakın olduğu için ulaşımda zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Narlıdere evden eve nakliyat, yeni yapılaşan, yüksek katların hakim olduğu bu ilçe sınırlarında hizmet sunmaktadır. Gerek asansörü gerekse uzman ekibi işin güvenli ve hızlı yapılması için donatılmıştır.

Tüm ilçelerde www.izmiresyatasima.com ile dayanışma halinde karşılıklı destekleşerek hizmet verilmektedir.

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz