Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı için arayan, gelen bir çok yurttaşımız bize, “daha sonra mobilya de-montaj ve mobilya montaj için artı ücret, beyaz eşya kurulumu için ayrıca ücret, asansör için farklı ücret alıyor musunuz?” diye sormaktadırlar. Neden bu soruları soruyorsunuz dediğimizde. “Daha önceki taşınmamızda Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 450 TL ye anlaşmıştık fakat sonradan, yok mobilya ustası için ek ücret, yok beyaz eşya kurulum ustası için ek ücret, yok asansör için yeni ücret aldılar ve biz, soyulduğumuzu hissettik. Sizde böyle mi çalışıyorsunuz?” diye izahatta bulunuyorlar. Yurttaşlarımızın böylesi sinsi yöntemler ile soyulduklarını, dolandırıldıklarını çok sık duyar olduk. Bu tür şikayetleri çok sık dinler olduk.

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatını biz, önce eşyanızı görerek, asansör gerekip gerekmediğine karar verdikten sonra veriyoruz. Biz bunları bilmeden öğrenmeden Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 550 TL, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 750 TL gibi fiyatlar vermiyoruz. Eşya, ev, taşınacağınız yeri inceledikten sonra verdiğimiz, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı tek ve son fiyattır. Zaten bu fiyat üzerinden Gaziemir taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Bizim personelimiz, beyaz eşya kurulumu yapabilecek beceriye ve niteliğe sahip olduğundan bunun için ekstra ücret talep etmiyoruz. Mobilya de-montesini ve montajını yapan usta firma bünyemizde çalıştığından mobilya ustası için de ayrıca ücret talep etmiyoruz. Asansör ihtiyacı varsa zaten o ekspertiz de belli olacağından ayrıca asansör ücreti talebimiz olmuyor. Kaldı ki firmamızın kendisine ait asansörü var ve Gaziemir evden eve nakliyat fiyatına asansör hizmeti dahildir. Ayrıca asansör kirası diye ücret talebi bizde olmaz. Biz, personelimizi müşterimizin bahşiş ödemesini de kabul etmiyoruz. Personelimizin bahşiş ihtiyacı olmaz zaten, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatında personelin alacağı ücret de, personel gideri de dahildir. Ayrıca bahşiş ücreti doğru ve sağlıklı değildir. Talep etmediğimiz gibi verildiğinde de kabul etmiyoruz.

Gaziemir nakliyat fiyatı için şikayet etiğiniz, sizden ardı arkası gelmeyen ek ücret talep eden firmalar yasal değil korsandırlar ve bu firmaların asıl işlevi Gaziemir taşıma adı altında soygun ve dolandırıcılık yapmaktır. Bu bilgiyi lütfen unutmayınız. Yasal firma zaten Gaziemir evden eve nakliyat fiyatını sözleşmesine yazar, resmiyet kazandırır aldığı her ödeme için fatura keser. Yani hukuk resmiyeti ve güvencesi ile çalışır. Lütfen Gaziemir evden eve nakliyat fiyatına kurulan hile ve tuzaklara düşmemek için daha detaylı bilgi almayı unutmayınız.

 


 

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı