Eşyaları Siz mi Ambalajlıyorsunuz?

Eşyaları Siz mi Ambalajlıyorsunuz?

Eşyaları siz mi ambalajlıyorsunuz?
Evet, eşyaların paketlenmesini ve ambalajlanmasını firmamız, personelimiz yapmaktadır. Bu sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Özellikle kendiniz paketleme işini yapmak istediğinizde elbette, isterseniz paketleme ve ambalajlama kısmını siz yapabilirsiniz. Bazı yurttaşlarımız kendileri paketleme işini yapmak istemektedirler. Biz bu isteğe genel olarak uyuyoruz. Olumlu değerlendiriyoruz.

Biz eşyayı paketlemeden önce size haber veriyoruz. Nasıl paketleyeceğimizi, hangi gün ve saatte çalışmaya başlayacağımıza dair ön bilgilendirme yapıyoruz. Bu saat ve günde siz de uygunsanız, mutabık olursak, sizin de uygun olduğunuz zaman paketleme işimizi yapıyoruz.

Eşya paketleme taşınmanın en önemli kısmı olduğundan özel ve kıymet açısından çok değerli eşyalarınızı yanınıza almanızı öneriyor veya istiyoruz. Biz aldığımızda ise genelde sözleşme ve imza karşılığı zihniyet, altın ve benzeri özel değeri kıymeti olan eşyalarınızı paketliyor yanımıza alıyoruz. Bu pek tercihiz değil. Zorunlu hallerde yapıyoruz.

Paketleme işini sizin yapmanızı pek önermiyoruz. Bizim her eşyanın yapısına uygun, özel koruyucu ambalaj malzememiz var. Cam eşyalara ayrı, tekstile ayrı, mobilyaya ayrı, beyaz eşyaya ayrı özellikleri olan malzeme ile paketlemesini yapıyoruz. Personelimiz de paketleme işinde uzmanlaştı. Hangi eşyayı nasıl paketleyeceğini gayet iyi biliyor. Biz paketlediğimizde neyi nasıl yaptığımızı iyi bildiğimizden, asansör ve araç yerleştirme kısmını da daha rahat, kolay ve kendimizden emin yapıyoruz. Zira asansör ve araç yerleştirme ve yine araç boşaltma ve yeni eve taşıma kısmı dahi hangi eşyanın nasıl paketlendiği ile alakalıdır. Ne nereye nasıl istiflenecektir? Bunu nasıl paket yaptığınız belirler.

Eşya paketlemesini biz yapmışsak durumu bildiğimizden, sonrasında da istiflemede zorlanmıyoruz. İyi paketleme, iyi yerleştirme iyi istifleme eşyalarınızın güvenli taşınmasında belirleyici öneme sahiptir. Biz bu öneme değer veren uzman ekip iyi malzeme sağlam ekipman ile çalışıyoruz. Bu neden ile de eşyalarınızı biz paketliyoruz.

İzmir evde eve nakliyat Youtube videomuz.