Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, yasaların, insan ahlakının, ticari değerlerin yüklediği tüm sorumlulukları yerine getirmeye çalışan bir firmadır. Bu söz kuru bir söz olarak söylenecek söz değildir. Yasal sorumluluk firmanın ticari kaydı, vergi ödemeleri ve personel sigortasını karşılama halidir. Firmamız eksiksiz bir şekilde bu yükümlülüklerini yerine getirmektedir. Dikili evden eve nakliyat firmamızın ulaştırma bakanlığından yetki belgesini almış durumdadır.

Dikili nakliyat fiyatını mı soruyorsunuz? Dikili nakliyat 500 TL, 600 TL, 1000 TL denemden önce firmamız, evinizin bulunduğu bina katını, sokağın durumunu, taşınacağınız daireyi ve onun konumunu incelemek ister. Buna nakliyat sektöründe ekspertiz denir. Ücretsiz yapılır. Ekspertizden sonra ancak Dikili evden eve nakliyat fiyatı verilebilir. Ekspertiz yapmadan size, “şok, şok fiyat 300 TL, 500 TL Dikili evden eve nakliyat fiyatı” diyenlere sizde, evimizi görmeden, eşyamı görmeden, asansör gerekip gerekmediğini bilmeden, ne kadar uzağa taşıyacağını bilemden, ne kadar eşya taşıyacağını bilemden Dikili evden eve nakliyat fiyatını neye göre veriyorsun arkadaşım” diye sormanızda fayda var. En azından siz, dolandırıcıların eline bu soru ile düşmemiş olursunuz. Ucuzmuş biz buna taşıtırız diyorsanız elbette siz biliriniz. Eşyalar sizin ister dolandırıcıya, ister korsana, isterseniz nakliyat çetelerine teslim edebilirsiniz. Elbette seçme hakkını var. İsterseniz eşyalarınızı korsanlara taşıtıp çöpe dahi atabilirsiniz.

Dikili taşımacılık firması olarak biz, sözleşme yapıyoruz. Amacımız eşyanız taşınır olası olumsuzluklarsa hukuki güvence sağlamaktır. Dikili evden eve nakliyat olarak biz eşyanıza nakliyat sigortası yapıyoruz. Amacımız, eşyanızın başına olurda kaza, bela gelir de hasar alırsa, sizin ziyanızı, zararınızı karşılamak, sizi zarara uğratmamaktır. Size muhakkak nakliyat esnasında nakliyat sigortası yaptırmanızı öneriyoruz.

Dikili nakliye vergi levhasına sahip değilse, yetki belgesi yoksa, personeli sigortalı değilse bu firma Dikili evden eve korsan nakliyatçıdır. Dikili’de bu korsanlara karşı ortak mücadele ederek, güvenli nakliyat sektörü geliştirebiliriz.

Dikili evden eve nakliyat sözleşme, sigortalama sonrasında, her eşyanıza özel ambalaj ve paket işlemini özen ile yaparak, gerekli ise asansör ile araca yerleştirecektir. Yeni evinizde mobilyanız kurulacak, beyaz eşyanız çalıştırılacaktır. Dikili evden eve nakliyat sizin için güvenli bir keyif olacaktır.

 


 

Dikili Evden Eve Nakliyat