Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin en güzel, özellikle yaz mevsiminde en hareketli kentlerindendir Çeşme. Çeşme evden eve nakliyat, bu güzel ilçemizin, güzel insanların, taşınmasını da, tatil seyahati tadında gerçekleştirmek için, özel bir nakliyat konsepti ile kuruldu.

Konseptimizin özü, nakliyat değil, seyahat keyfi yaşatmak yurttaşlarımıza.” Benim evim nasıl taşınacak, eşyaların nasıl olacak, televizyonum zarar görecek mi, buzdolabım da hasar oluşacak mı, bilgisayarım da arıza oluşabilir mi, avizelerim kırılır mı?” gibi, daha yüzlerce sorudan ve kaygıdan arındırmaktır derdimiz.

Sahilde, kumsal da yüzer gibi, güneşlenirken soğuk bir şeyler içmenin serinliğinde ki gibi, hoş bir taşınmanın hatırasını yaşatabilmek amacımız. Böylesi bir nakliyat nasıl olabilir üzerine özel çalıştık, dersimizi iyi okuduk, eski deneyimlerin, olum, olumsuz örneklerini iyi inceledik ve ortaya, Çeşme evden eve nakliyatın nasıl olacağını gösteren bir örnek firma çıkardık, hizmetinize sunduk. Sizin yerinize biz düşünüyoruz. Televizyonu nasıl ambalajlarsak en iyi korumayı sağlarız, buzdolabını nasıl paketlersek, hasar görmesini engelleriz, mobilyaları nasıl de-monte edip, ambalajlarsak, zarar görmesine mani oluruz, avize, cam gibi hassas kırılgan eşyaları nasıl bir özenle, özel ambalajla paketlersek, kırılmasını önleriz gibi, gibi soruların tek tek cevabını oluşturup, firmamızda eğitime, kültüre, terbiyeye dönüştürdük.

Siz bize nerden nereye taşınacağını, hangi eşyaların taşınacağını gösterirseniz, biz öncelikle, taşınacağınız mekanları inceleyeceğiz, eşyalarınızı değerlendirip, özelliklerini göreceğiz. Sonra size, Çeşme evden eve nakliyat fiyatını sunacağız. Fiyat ile birlikte, mobilyanızı nasıl de-monte edeceğimizi, elektronik eşyalarınızı nasıl paketleyeceğimizi, varsa cam eşyalarınızı nasıl ambalajlayacağımızı, perdelerinizi kırıştırmadan nasıl paketleyeceğimizi, elbise, tekstil eşyalarınız için askılı dolabımızı nasıl kullanacağımızı, kıyafetlerinizin ütüsünün dahi bozulmadan nasıl korunacağını, buzdolabınızda varsa gıdanız, bu gıdanızın bozulmaması için derin dondurucuda nasıl saklayacağımızı tek tek anlatacağız. Biz size, Çeşme evden eve taşıma usulümüzü ve fiyatımızı tüm detayları ile sunarak değerlendirmenizi bekleyeceğiz. Varsa sizin farklı öneri, görüş ve düşünceleriniz, taşınmaya dair karşılıklı fikir alış-verişinde bulunacağız. Sizin onayınız le birlikte biz harekete geçeceğiz. Siz soğuk ya da sıcak bir şeyler, keyfiniz ne isterse onu içerken bir taşınma işine koyulacağız. Arzu ederseniz izlersiniz. Arzu ederseniz sadece sonuca bakarsınız. Tercih sizin olacaktır.

Biz ihtiyaç halinde mekanik veya hidrolik asansör kullanacağız. Çeşme evden eve asansörlü nakliyatın tüm ustalığını, hızını, güvenini göreceksiniz, izleyeceksiniz, keyfini süreceksiniz. Tüm eşyalarınız sigortalanacaktır. Çeşme evden eve sigortalı nakliyatın güven veren huzurunu hissedeceksiniz. Taşınma sonrasında bir tane çer, çöp, atık kalmayacak geride, toplanıp geri dönüşüme gönderilecektir. Beyaz eşyanız kurulacak yeni evinizde, test edilecektir. Mobilyalarınız, monte edilerek kullanımınıza sunulacaktır. Elektronik eşyalarınız, bilgisayarınız, televizyonunuz, tek tek kurulup çalıştırılmadan bırakılmayacaktır. Taşınmanın tadı damağınızda kalacaktır.


 

Çeşme Evden Eve Nakliyat