Bornova Nakliyat Fiyatı

Bornova Nakliyat Fiyatı

Bornova nakliyat fiyatı için bizi arayan insanlar hali ile bizden hemen doğrudan rakam istiyorlar. Biz bir ürün değil bir hizmet sunuyoruz. Biz önce hizmeti nasıl sunacağımızı bilmemiz gerekir. Bu hizmetin tutarı ne olabilir sorusuna ondan sonra cevap verebiliriz.

Bornova Nakliyat Fiyatları

Bornova taşımacılık hizmetini profesyonel almak isteyen yurttaş doğal olarak aslında bize önce ücreti değil Bornova taşıma hizmetini nasıl verdiğimizi soruyor. Sorulması gereken temel hatta ilk soru bu olmalıdır. Biz de hizmeti nasıl vereceğimizi eşyasını taşıtmak isteyen yurttaşa sorduğumuz sorular ve ekspertizimizin yaptığı değerlendirme ile belirleyebiliyoruz.

  1. -Bornova nakliyat fiyatını etkileyen hususlardan biri taşınacak evinizin bulunduğu kat yüksekliğidir. Yüksek kat ise ve yük asansörü gerekli ise doğal olarak artı asansör ücreti oluşacaktır.
  2. -Taşınacak eşya yoğunluğunuz Bornova taşıma fiyatını hali ile etkileyen unsurlardan biridir. Çok fazla eşya ile az eşya taşıma hizmeti doğal olarak farklı olmaktadır.
  3. -Taşınacak eşyaların özellikleri de Bornova eşya taşıma fiyatını etkiler. De-monte gerektiren eşyaların yoğunluğu, elektronik ve beyaz eşya fazlalığı, bu eşyaların monte ve de-montesinde ayrıca usta gerektirdiğinden böylesi eşya yoğunluğu da hali ile ücrete yansıyacaktır.
  4. -Bornova evden eve nakliyat fiyatına etki edebilecek diğer unsur da taşınacak mesafenin uzunluğudur. Şehir içinde pek etkilemese de şehirlerarası mesafe fiyata etki eder.
  5. -Yeni taşınacağınız evin kat yüksekliği burada da ayrıca yük asansörü kurulup kullanılması durumu ücrete etki eder.

Bornova taşımacılık eksperi ücretsiz çalışır. Müsait olduğunuz zaman eksper gelir ve eşya yoğunluğunuzu, kat yüksekliğinizi mümkünse taşınacağınız yeri inceler. Değerlendirip size Bornova nakliyat fiyatı sunar.

Bornova Ucuz Nakliyat Fiyatı

Bornova ucuz nakliyat fiyatı 380 TL, Bornova ucuz nakliyat fiyatı 480 TL gibi reklamlar görürsünüz. Bu tür reklamları internet ortamında veya sokak tabelalarında ya da el ilanlarında rastlarsınız. Yukarda saydığımız etkenleri bilmeden nasıl bu fiyatı verebiliyor derseniz, siz de bun da bir hile olduğunu anlayabilirsiniz.

Nedir Bornova ucuz nakliyat fiyatı tuzağı?

Bu rakamlara sizi kandırdıktan ve tam olarak eşyalarınızı paketledikten sonra, “eşyanı çok şu kadar daha para vermeniz gerek, mobilya ustası gerek bize ilaveten şu kadar para vermeniz gerek, asansör gerekiyor artı bize asansör ücreti ödemeniz gerek, yol çok uzun aracımız için bize artı yakıt ücreti ödemeniz gerek” derler. Ödeseniz mi ödemeseniz mi? Eşyalarınız paketlenip ortaya toplanmış durumda ne yapacaksınız? Nasıl bir tuzağa düştüğünüzü anladınız mı?

Öğrenciye Bornova NakliyeFiyatı

Biz öğrenci arkadaşlara özel indirimli fiyat teklif ediyor anlaşabilirsek taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Amacımız öğrenci arkadaşların taşınma masraflarını en aza indirmektir. Sık sık taşınmak zorunda kaldıklarından, eğitim giderlerinin yüksek olmasından, öğrenci olmalarından dolayı biz de firma olarak böylesi bir dayanışma yöntemi uyguluyoruz.

Bornova Taşımacılık Fiyatı Kampanyalarımız

Tayin, atama dönemlerinde, yine öğrencilerin kayıt dönemlerinde kampanyalar düzenliyoruz. İndirimli Bornova nakliyat fiyatı uygulaması yapıyoruz.

Hasta, yaşlı ve engelli yurttaşlarımız için daima kampanyalı Bornova nakliyat fiyatı ücreti uygulaması yapıyoruz.