Bayındır Evden Eve Nakliyat

Bayındır Evden Eve Nakliyat

Bayındır evden eve nakliyat, çiçeğin kenti Bayındır’da taşıma hizmeti vermektedir. Toprak üretimin genel hayata hakim olduğu ilçemizde göç ve benzeri nüfus hareketi yoğun olmadığından taşıma sektörünün çok hareketli olduğu söylenemez. İlçe nüfusu elli bin civarındadır. Yerleşik nüfus ağırlıktadır. Devlet memuru, askeriye ve poliste ki tayin terfi dönemlerinde öğrencilerin kayıt sürelerinde belli düzeyde bir taşınma oranı gerçekleşmektedir.

Bayındır nakliye sadece Bayındır ilçe sınırlarında hizmet vermemektedir. Ülkemizin tül il ve ilçelerinden Bayındır’a veya Bayındır’dan tüm ülke yerleşim birimlerine taşımayı yapabilecek araç ve yine personel donanımına sahiptir. Şehirler arası taşıma ve şehir içi taşıma için gerekli yetki belgeleri firmamızda mevcuttur. Şehirler arası uzun yol yapabilecek bakımlı ve modern araçlarımız vardır. İzmir merkezden veya ilçelerinden ilçemize, ilçemizden İzmir merkez veya diğer ilçelerine istenildiği zaman iş yeri, ev, ofis, fabrika veya diğer tüm malzemelerinizi taşıyoruz.

Bayındır taşımacılık bizim size önerimiz ve uyarımız yasal vergi levhası olmayan yani ticari kaydı olmayan firmaların sizi dolandırmasına fırsat vermeyiniz. Bunun için vergi levhasını sormanız, görmeniz ve emin olmanız yeterlidir. Yetki belgesi olmayan şirketlerin araçlarına yüklediğiniz ev, iş yeri, ofis malzemelerimiz, eşyalarınız, olası zabıta veya kolluk gücü denetiminde araç bağlanacağından yeniden başka araç veya firma bulma sorunu, eziyeti ile karşılaşabilirsiniz. Çok sık yaşanan mağduriyet ve sıkıntılardan bir diğeri de sigortalı olmayan, meslekten olmayan, gündelikçi eleman ile eşyalarınızı taşımaya kalkan firmaların eşyalarınıza vereceği zararı tahmin edebilirsiniz. Bu işin okulu olmayabilir. Fakat bu iş bir meslektir. Mesleki deneyim, bilgi ve beceri gerektirir. Sigortasız elemanın verdiği zararı firma üstlenmemektedir. Sizi gündelikçi çalışa gündelik ekmek parasını zor kazanan eleman ile karşı karşıya bırakmaktadır. Bunlara karşı çözüm nedir?

Bayındır evden eve nakliyat olarak biz, önce taşınma sözleşmesi hazırlıyoruz. Ekspertiz sonrası anlaştığımızda, anlaşmamızı resmi sözleşme metni ve imza ile hukuki niteliğe dönüştürüyoruz. Akabinde Bayındır evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortalıyoruz. İş bitimi siz tamam dedikten sonra faturanızı teslim ediyoruz. Bayındır evden eve nakliyata dair her şey hukukun ve sigortanın güvencesinde yapılmaktadır.

 


 

Bayındır Evden Eve Nakliyat