Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova evden eve nakliyat emanet ve sorumluluk hissiyle hizmetine öncelik verir.

Balçovada hizmete öncelik vermek nasıl oluyor? Hizmet anlayışımız, verdiğimiz sözde durmak ve asla vatandaşı yanıltmamaktır. Biz  söz verirken, firmamızın deneyim tecrübe, personel ve araçlarına güvenerek, yaptığımız işten emin olarak söz veriyoruz.

Balçova Nakliyat

Balçova evden eve nakliyat işini yapma yöntemimizi sıralamak ve yurttaşın değerlendirmesine sunmak mümkündür. Nakliyat talebi olduğunda, vatandaş referans veya telefon ya da internetten bize ulaştığında ilk önce, ekspertiz yapıyoruz. Ekspertizi nasıl yapıyoruz? Ekspertiz işinde uzman personelimiz, taşınacak eve gidiyor. Taşınacak evin bina, sokak konumuna bakıyor. Asansör gerekli olup olmadığına bu tarzda karar veriyor. Asansör gerekli düşüncesi olursa, hidrolik asansör mü, mekanik asansör mü ihtiyaç olarak kullanılacak onu belirliyor. Taşınacak eşyaları, gözden geçirip kontrol ediyor. Evdeki eşyaların özelliklerine göre, de-montaj ustasına gerek var mı, yok mu ona karar veriyor? Elektronik eşyaların özelliklerine göre elektronik ustasına ihtiyaç olup olmadığını tespit ediyor. Eşyaların özelliklerine göre, paketleme malzemelerini belirliyor. Taşınma işin de gerekli personel sayısını, kullanılacak araçları belirliyor. Taşınacak yurttaşın istediği tarihi de dikkate alarak taşınma günü belirliyor. Bu analizler sonucunda fiyat oluşturuyor. Evden eve nakliyat Balçova fiyatlarımız bu yöntem ile somutlaşıyor. Tüm bunları raporluyor ve nakliyat yaptırmak isteyen vatandaşın onayına sunuyor. Vatandaş isterse bu rapora son halini vermeden, fikir alış, verişi yapılıyor.

Sözleşmeli Balçova Nakliye

Balçova nakliyatta mutabakat sağlandığında sözleşme yapıyoruz. Sözleşmede, nakliyatı nasıl ve hangi tarihte yapacağımız, olası hasar ve kaza durumunda karşılayacağımız belirleniyor. Sözleşme onaylandıktan sonra nakliyat günü ve saati bekleniyor. Nakliyat başlamadan önce eşyalar mutlaka, sigortalanıyor. Sigortalan eşyalar tek tek o eşyaya özel ambalaj malzemesi ile paketleniyor. Beyaz eşyada farklı, elektronik eşyada farklı, kırılacak cam eşyada farklı, mobilyada farklı, tekstil ürünlerinde farklı malzemeler ile ambalajlama yapıyoruz. Mobilya ustalarımız, mobilyaları de-monte ediyor. Personelimiz mobilyaları ambalajlıyor.  Beyaz eşya ambalajlanıyor. Tüm ambalajlama bittikten sonra, asansör ile nakliye aracına taşınıyor paketlenen eşyalar. Evde oluşan atıklar toplanıp geri dönüşüme gönderiliyor. Atık bırakılmıyor. Nakliye aracımız yeni eve ulaştığında asansörü kurmakla işe başlıyor. Paketleri özenle yeni eve naklediyor. Naki sonrası paketler açılıyor. Beyaz eşya öncelikle açılıp yerleştiriliyor. Çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası test ediliyor. Televizyon test ediliyor. Mobilyalar monte edilip test ediliyor. Burada oluşan atık maddeler derleniyor, toplanıyor,  dönüşüme yollanmak üzere alınıyor. Geride asla çöp bırakılmıyor. Nakliyatın tamamlandığı onayı yurttaştan alındıktan sonra, evden eve nakliyat bitiriliyor.

Balçova Sigortalı Taşımacılık

İzmir’de korsan ve dolandırıcı nakliyatçılığın, en ucuz Balçova nakliyat adı altında en yaygın olduğu ilçe maalesef Balçova’dır. Balçova’da veya Balçova’ya taşıma yapacak insanların sigortalı, sözleşmeli, kurumsal ve resmi güvenilir evden eve nakliyat Balçova bulmaları için bize ulaşmaları, kurumsal belgelerimizi, bilgilerimizi, kurumsal personelimizi ve nakliyat araçlarımızı incelemelerini yine hukuki yazılı sigorta ve sözleşme metinlerimizi değerlendirmelerini öneririz. Bize sitemizdeki erişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.


 

Balçova Evden Eve Nakliyat