Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Balçova evden eve nakliyat fiyatı 450 TL midir? Balçova evden eve nakliyat fiyatı 1450 TL midir? Balçova taşıma şirketleri neden bize bu kadar büyük ücret farkları ile fiyat vermektedirler? Hangi işletme gelirse gelsin aynı koltuğu, aynı mobilyayı, aynı televizyonu, aynı buzdolabını taşıyacağına göre verdikleri Balçova nakliyat fiyatı niçin bu kadar farklı olmaktadır? Taşınacak eşya aynı, gidilecek yol aynı taşıyacakları yeni ev aynı peki neden aynı hizmeti bu denli farklı fiyatlara götürmeyi teklif etmektedirler?

Balçova evden eve nakliyat fiyatının nasıl verildiğini, ücreti belirleyen temel husus Balçova taşıma hizmetinin nasıl verildiği değil midir? Herkes rakamı kadar hizmet verir mantığı elbette her zaman doğru olmayabilir. Fakat biz Balçova taşıma hizmetini nasıl veriyorsunuz diye her firmaya sorduğumuzda fiyat farkını da algılayabilir. Balçova nakliyat yapar iken, bizim ile sözleşme yapıyor musunuz? Bize ödemelerimizi faturalandırıyor musunuz? Eşyalarımız için Balçova taşıma sigortası yapıyor musunuz? Balçova taşıma hizmeti için asansörünüz var mı? Sorularını sıraladığımızda, bu fiyatın neden bu rakam olduğunu anlarız.

Balçova evden eve nakliyat fiyatını veren firma, “hayır sözleşme yapmıyoruz, sigortaya zaten ihtiyaç yok, asansör gerekirse kiralarız, faturayı ne yapacaksınız altı üstü eşya taşıma işi birde bize kdv ödetmeyiniz” der ise, biz anlamalıyız ki, bize verilen fiyat, Balçova korsan nakliyat fiyatıdır. Yasadışı taşıma yapan firma, yasal olmayan Balçova nakliyat fiyatı ile iş yapmak istemektedir. Burada bu tür firmalar için dikkat edeceğiz ve bilmemiz gereken şey, verdikleri fiyat Balçova taşıma işine ilk başlama fiyatlarıdır. Sözleşme, fatura olmadığı için taşıma anında, televizyon sökü ve kurulum, buzdolabı söküm ve kurulum, mobilya söküm ve kurulum için ayrı ayrı usta ücretleri alacaklardır. Asansörlü araç gerektiğinde ayrıca bizden asansör için ücret alacaklardır. Ve aslında ilk verilen ücretin iki katına varan, Balçova evden eve nakliyat fiyatı ödemesi yapacağız. Olursa eşyamızda hasar olursa, o hasarı sigorta olmadığı için biz karşılayacağız. Bu saklanan, gözden kaçırılan gizli Balçova evden eve nakliyat fiyatı soygununa karşı bilinçli ve dikkatli olmalıyız.

Balçova nakliyat fiyatı veren firma bize, “önce eşyanızı, evinizi, yeni yerinizi görelim, buna göre, Balçova evden eve nakliyat fiyatı vereceğiz. Ücrette anlaşır isek, Balçova taşıma sözleşmesi ve sigortası yapacağız, tüm ödemelerinizi faturalandıracağız, araçlar bize ait, tüm elemanlarımız sigortalı, yetki belgelerimiz var ve denetleyebilirsiniz” der ise biz yasal, profesyonel işletmeden Balçova evden eve nakliyat fiyatı aldığımızı bileceğiz. Böylesi cevap veren birkaç firmadan, Balçova evden eve nakliyat fiyatı aldığımızda, ortalama Balçova evden eve nakliyat fiyatının ne olduğunu zaten algılar, doğru Balçova taşıma işletmesini tercih ederiz. Sözleşme ve sigortamızı yapar, faturamızı almayı ihmal etmeyiz.

 


 

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı