Avrupa Standartlarında Taşımacılık Yapıyorsunuz

Avrupa Standartlarında Taşımacılık Yapıyorsunuz

Avrupa da taşımacılık sektörünün çalışmasına dair edindiğimiz izlenim çok ileri güvence ve profesyonellikti. Artık yaşlanan Yavuz amcan Türkiye’ye geldiğimizde bizden evini hastane yakınında başka bir eve taşımamızı rica etti. Biz, bunu nasıl yapacağımızı işin doğrusu pek bilmiyorduk. Yoğunca araştırma yaptık.

Bizim sektörümüz Belçika Antwerp de telefon tamiri üzerine yani, scherm reparatie dir. Flemekçe telefon tamiri işleridir. Taşımacılık ile uzaktan yakından alakamız olmadığından bilgimizde yok. Çok fazla firmadan internet üzerinden bilgi edinmeye çalıştık. Bizde Antwerp de daha çok internet üzerinden bilgi akışı ile çalışıyoruz.

İnsanlar Google arama motoruna, reparatie gsm Antwerpen yazdıklarında sitemizden bize ulaşıyorlar. Bilgi soruyorlar. Biz bilgimizi paylaşıyoruz. Soruna çözüm olabilirsek ofise getiriyorlar veya kargo ile cihazlarını gönderiyorlar. İzmir eşya taşıma diye arama motorunda arattığımızda sitemizle karşılaştık ve “Yavuz dayımın evini nasıl taşıyabileceğimizi” sorduk. Bu işlerin nasıl yapıldığına dair bizi aydınlattınız. Hatta ücretsiz eksper gönderdiniz ve eşyalarımız ve evin konumuna dair yerinde bilgi edindi. Sonrasında bize fiyat verdi. Bu bizim için iyi bir deneyim oldu.

Herstellen gsm yani telefon onarımında da belki biz benzeri bir sistem geliştirebiliriz. Çalışmanızdan, kendi sektörümüze dair böylesi bir deneyim edinme sonuç çıkarma şansımız oldu. Bu fırsatı bize sunduğunuz için size müteşekkiriz.

Nakliye yapma tarzınız, Avrupa nakliye şirketlerinden daha profesyonel. Buna şahit, tanık oldum. İkna oldum. Çünkü, sözleşme yaptınız. Sözleşmeyi imzaladınız. Önemli ve değerli eşyalara taşıma sigortası yaptınız. Güvenceye aldınız. Yavuz dayım yaşlıydı eşyasını toplayamazdı. Personeliniz gayet özenli şekilde tüm eşyaları paketledi. Ambalaj yaptı. Araca yerleştirdi. Çöpü toparlayıp geri dönüşüme yolladı. Yeni evde beyaz eşyayı çalıştırdınız. Mobilyaları monte ettiniz. Atıkları toplayıp aldınız. “Her şey tamam mı “ diye sorarak, Yavuz dayım dan “ tamam” aldınız.

Avrupa standartlarında taşımacılık yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamlı olmasını isterim. Saygılar.

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz