Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat yeni şehirleşmede yeni ve modern nakliyat hizmeti almak isteyenlere yedi yirmi dört hizmet sunan firmadır. Yenilik ve modernlik hizmetin niteliğinin kalitesinin göstergesidir. Ataşehir’e ülkenin her hangi bir yerinden ev veya iş yerinizi taşımak istediğinizde ya da Ataşehir’den yurdumuzun her hangi bir adresine ev eşyanızı veya iş yerinizi nakletmek istediğinizde bize ulaşmanız, bizim ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yirmi dört saat açık telefonumuz, malimiz veya sosyal medya adreslerimizden bize istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. İsterseniz ofisimizde çay, kahve eşliğinde nakliyatın nasıl olacağına dair sohbet te edebiliriz.

Ataşehir nakliye firması olarak biz, ofisimizi açıp, vergi levhamızı aldıktan sonra, araçlarımızı donatıp, yetki belgesi aldıktan sonra tüm yurttaşlarımıza, kendi aracımız, kendi personelimiz ile sözleşmeli, sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz. Önce hukuk güvencesi prensibimiz ile mutlaka Ataşehir evden eve nakliyat sözleşmesini yapıyoruz. Burada amaç size verilen her sözü resmi belge ile imza altına almaktır. Siz, mümkün değil fakat olursa, sözümüzü tutmadığımız her an, hakkınızı arama güvencesi ile taşıma yaptıracaksınız. Ataşehir evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortaladığımızdan olurda beyaz eşyanız, elektronik eşyanız, mobilyanız olmaz ama olurda hasar görürse, zarara, ziyana uğrarsa sigorta ile eşyanız yenilenecektir. Eşyanızı sigortalamadan biz asla dokumayız.

Ataşehir nakliyat fiyatı 1200 TL, Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı 2000 TL gibi reklam yapanlara, evinizi eşyanızı görmeden, nereden nereye taşıyacağını bilmeden, “Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı şu kadar” diyenlere karşı sizi uyarmak ve bilgilendirmek isteriz. Bilinçli olan yurttaş sormaz mı, “ neyi nereden nereye nasıl götüreceğini bilmeden nasıl fiyat veriyorsunuz?” biz önce mümkünse yerinde evinizi, sokağa araç girip, giremeyeceğine ilişkin sokağınızı, asansör gerekip, gerekmeyeceğine dair, bulunduğunuz katı, taşınacağınız yeni yeri ücretsiz incelemek, bilgilenmek isteriz. Bizzat görme imkanımız yoksa, sizden mutlaka emin oluncaya kadar detaylı bilgi rica ederiz. Bu bilgiden emin olduktan sonra Ataşehir evden eve nakliyat fiyatını ücretlendirebiliriz. Doğru çalışma yöntemi budur. En azından aklınızda olsun isteriz.

Ataşehir taşımacılık için bize ulaştığınızda biz, firma olarak önce ücretsiz ekspertiz yapar sonra ücretlendiririz. Karşılıklı fikir tartışması sonrası sözlü anlaşmayı, Ataşehir evden eve nakliyat sözleşmesine dönüştürürüz. İmzalarız. Ataşehir evden eve nakliyat sigortası yaparız. Sonrası sözleşmede belirlenen güvenli takvim işler. Amaç, eşyanızın güvenli taşınmasıdır. Siz seyahat huzuru ile taşınmayı izleyeceksiniz. Biz böyle çalışıyoruz. Bilginiz olsun isteriz.

 


 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat