Araçlarımız

Araçlarımız

İzmir evden eve taşımacılık araçlarımızın bakımı bizim için en önemli konudur. Taşıma araçları yük araçları olduğundan sürekli kontrol edilmekte, bakımları asla aksatılmamaktadır. Bakımı yapılmayan araç en iyi olasılık her an yolda kalabilecek araçtır. Eşyanızı yükletip yola çıkardığınız aracın arıza nedeni ile birde bakımsızlıktan kaynaklanan arıza nedeni ile yolda kaldığını düşünmek dahi istemezsiniz. Bu kabustur. Yine daha kötüsü bakımsızlıktan kaynaklı kaza olması zaten can ve mal kaybına neden olacaktır ki bu felakettir. Bu denli sorumsuz olanlar var mıdır? Elbette vardır. Zaten siz dahi bakımlı araç ile bakımsız aracı fark edebilirsiniz. Çıkardığı egzoz dumanından, sesinden rahatlıkla anlayabilirsiniz.

İzmir nakliyat araçlarının çoğunun taşımacılık yetki belgesi dahi yoktur. Olası zabıta veya trafik kontrolünde zaten durdurulup, ceza kesilerek üzerinde ki eşyaların yetki belgesi olan başka araca aktarılması istenir. Böyle durumla karşılaşmak istemezsiniz. İkinci bir taşınmada gibidir. Maliyeti, eşya hasarı, zaman kaybı da işin bir başka boyutudur.

Tüm araçlarımız işletmemizin olduğundan bizim yetki belgesi, profesyonel sürücü ve yine uzman ekip sorunumuz yoktur. Yukarda söz ettiğimiz sorunlar genelde, kendi aracı olmayan ve kiralık taşıma aracı kullanan korsancı veya komisyoncu taşıma şirketlerinde görülür. Bu yüzden doğru yasal firma seçimi doğru güvenli araç seçimi ile de aslında özdeştir. Komisyoncu firma sizden komisyonunu alır, taşıma işini başka firmaya satar ve aradan çekilir. Araç sorumluluğu, taşıma sorumluluğu ile ilgilenmez. Bu sorunla siz karşılaştığınızda ise zaten asla sorumluluk kabul etmez.

Kullandığımız araçlar teknolojinin en son harikasıdır. Sürekli çıkan yeni modeller takip edilmekte ve hemen yenilenmesine çalışılmaktadır.
Düzenli bakımı yaptırılmaktadır. Bakımsız araçların çıkarabileceği sorunların önüne geçilmektedir.
Yetki belgeli firmamızın tüm araçları, tüm trafik uygulamalarından geçirilmektedir.
Aşağıda bazı bize ait araçların görselini sunuyoruz.
 

  


 

Araçlarımız

 

 

Araçlarımız

 

 

Araçlarımız

 

 

Araçlarımız