Alsancak Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Alsancak Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Alsancak evden eve nakliyat fiyatı aldığınız firmaya dair öğrenilecek önemli bilgi yasal firma olup olmadığıdır. Alsancak korsan nakliyat firmaların fiyatları ile Alsancak yasal firmaların fiyatları arasında devasa uçurum vardır. İlk fiyatı verir iken zaten siz bunu fark edebilirsiniz. Korsan Alsancak nakliyatçıları,” Alsancak evden eve nakliyat fiyatı 880 TL, Alsancak evden eve nakliyat fiyatı 1200 TL” gibi doğrudan sabit fiyat verirler. Olabilecek en ucuz fiyatı verirler. Siz, “evet, taşınalım” dediğinizde, gelir önce eşyalarınızı paketlerler. Eşyalarınız paketlendikten sonra ise, “ eşyanız tahmin ettiğimizden çok fazla bize 100 TL daha ödemeniz lazım” derler. Siz, paketlenen eşyaları geri yerine bırakın gidin ben vaz geçtim size taşıtmıyorum diyemeyeceğinize göre mecburen ödersiniz. Olay burada bitmez. “Biz, asansör gerekeceğini bilemiyorduk, 250 TL de asansör ücreti ödemeniz gerek” diye isteklerine devam ederler. Peki siz, ödemeyecek misiniz? Hır gür çıkarmayı mı düşüneceksiniz. Asansör ücreti ödedikten sonra, “nereye gidecek, çok uzakmış 100 TL de yakıt parası” isterler. Siz, bittiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yeni evinizde mobilya montaj parası ödeyeceksiniz daha, beyaz eşyaları kurma ve çalıştırma ücreti de isteyecekler. Hala bitmedi, bitti sanmayın, “personele bahşişi adettir vermeyecek misiniz?” diyecekler. Vermeyecek misiniz?

Alsancak nakliyat fiyatı vermeden önce size uzman ekspertiz personelini gönderen firma, eşya, kat, sokak ve gidilecek yoğunluğunu inceler ve ekspertiz raporu sonrasında size Alsancak evden eve nakliyat fiyatı verir. Bu fiyat verme yöntemi yasal firmaların fiyat verme yöntemidir. Yasal firmalar tabi ki de sizin ile anlaştığında içinde fiyatı da barındıran ıslak imzalı sözleşme yaparak, sorumluluklarını resmiyete kavuşturur. Sonrasında asla ücret istemez. İtibarı olan firma asla personeline bahşiş istemez, verseniz de kabul etmez. İtibar kaybı sayar.

Alsancak evden eve nakliyat fiyatı için biz olabilecek en fazla sayıda firma ile görüşmenizi ve teklif almanızı tavsiye ederiz. Biz eşya, ev ve güzergahtan emin olmadan fiyat vermeyiz. Fiyat verdiğimiz de ise, Alsancak evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız. Eşyanız sigortalanacağından, her şey güvenceli, kaliteli hizmet ve uygun ücrete gerçekleşir.

 


 

Alsancak Evden Eve Nakliyat Fiyatı