Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa evden eve nakliyat sektöründe var olan yoğunluk, sektörün kontrolsüz büyümesine yol açmış durumdadır. Sektör neden yoğun? Çünkü Aliağa ilçesi sınırları içinde, Petkim, Tüpraş, Petrol ofisi ve yine dünyanın en büyük beşinci gemi söküm tersaneleri bulunmaktadır. Yukarda bir kaçını saydığımız, belli başlı olan bu kuruluşlar dahi nüfusu hareketlendirmeye yetmektedir. Askeri, idari, sağlık gibi devlet kurumları yani hareketli ve taşınan memurlar, askerler ve yine öğrenciler de hesaba katıldığında Aliağa evden eve nakliyatın neden kontrolsüz büyüdüğünün daha iyi anlaşılmasını sağlar. Tabi devletin, kamunun bu sektörü yeteri kadar denetlemediği gerçeğini de burada özellik ile belirtmekte de fayda vardır. Zira kamu denetiminin olduğu yerde bu kadar korsan, yalancı, dolandırıcı firma bir arada bulunamaz, barınamaz, yaşayamaz, varlık gösteremez.

Aliağa evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa, ev eşyanızı taşıtmak için güvenebileceğiniz firma arıyorsanız, bizden size tavsiye ilk olarak firmaya “yasal mısınız” sorusunu doğrudan sormanızdır. Bu sorunun pratik anlamı şudur; “ mali kaydınız var mı?” Mali kaydı olmayan firma, önce maliyeden, yani devletten yani sizden çalıyordur, vergi kaçırıyordur. Birde eşyalarınızı çalmasını, kaçırmasını istiyorsanız siz bilirsiniz, elbette bu firma ile çalışabilirsiniz. Büyük ihtimal size zaten Aliağa evden eve nakliyat fiyatını çok ucuz verecektir. Bu da sizin için zaten ayrıca cezbedici bir rakam olacaktır. Ki bu firmalar, “ne taşıyorsunuz, nerden taşınacak, eviniz kaçıncı katta, kaçıncı kata gidecek, asansör gerekli olacak mı, olmayacak mı” sormazlar bile. Sizce neden sormazlar? Örneğin eşyalarınız onuncu katta, bulunduğunuz sokak çok dar ve asansör yaklaşamıyor. Sizce bu korsanlar bu işi nasıl çözecek? Eşyalarınızı araca nasıl yükleyecek? Sizden ekstra ücret isteyecek mi? Siz ödeyecek misiniz? Ya da tüm bunlar sizin için hiç önemli değil mi? Sizi alakadar etmez mi?

Aliağa nakliyat fiyatını bize sorduğunuzda biz, evinizdeki eşyaları ve eşyaların özelliklerini görmeden, eski ve yeni evinizin bulunduğu sokağı ve katın konumunu incelemeden fiyat veremiyoruz. Aliağa evden eve nakliyat 500 TL, Aliağa evden eve nakliyat 400 TL diyemiyoruz. Bunu diyenler olursa da dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu öneriyi sizin için yapıyoruz zira eşyası, evi, cebindeki parası riskte olan, birazdan Aliağa evden eve nakliyat firması adı altında dolandırılacak olan sizsiniz. Riskte olan sizin eşyanız, sizin eviniz, sizin paranızdır. Bu riske girip girmemek elbette sizin kararınızdır. Biz sadece Aliağa nakliye için doğru bilgi ve doğru seçenek sunarız.


 

Aliağa Evden Eve Nakliyat